Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS, mi bajom lesz egy mellízű...

Blue Child kérdése:

SOS, mi bajom lesz egy mellízű főtt rizs megevésétől?

Figyelt kérdés
Csak amikor megettem mellékízzel együtt, akkor vettem észre, hogy a szavatossága nem csak 2022 október, de "BONTATLAN CSOMAGOLÁSBAN". Mi bajom lesz?
2021. febr. 18. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mióta volt megfőzve? Hol tároltad? Milyen az a mellíz?

Sima főtt rizstől amúgy nem hiszem, hogy nagy bajod lenne. Mitől SOS egyébként? Már megetted, nem?

2021. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendesen megvolt főzve - 20-25 perc -, fél évig rendesen volt tárolva - bontott állapotban légmentesen összegumizva. JA ÉS MELLÉKÍZŰ, BOCSI, DE FÉLREÍRTAM VÉLETLENÜL! SOS MEG AZÉRT, MERT FÉL ÉVE MŰTÖTTEK ÉS EGYIK BÉLSZAKASZOM IS BENNE VOLT A MŰTÉTBEN. (HASHÁRTYA ÖSSZENÖVÉSEK & CHROBAK)
2021. febr. 18. 16:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaa hogy nyersen tároltad fél évig? Azt hittem, megfőve. Fél év után nem lesz a rizsnek a szekrényben semmi baja. Biztos volt mellékíze, vagy csak azután jutott eszedbe, hogy megnézted a dátumot?
2021. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"fél évig rendesen volt tárolva - bontott állapotban légmentesen összegumizva"

Ez paradoxon. Nem tudod felbontás után légmentesen összegumizni.

Egyébként csak az élvezeti értékéből veszít.

2021. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt mellékíze, 2-en ettük, csak olyan ideges lettem, hogy E/1.-ben írtam, BOCSI! A légmenentesen szó nem paradoxon sztem az összegumizásra, mert úgy értettem, hogy: Mi teljesen össze szoktuk szorítani és ki szoktuk belőle nyomkodni a levegőt az ételek csomagjából, mielőtt összegumizzuk. Szóval nem szó szerinte értettem. DE KÖSZI, HA CSAK AZ ÉLVEZETI ÉRTÉKBŐL VESZÍT! NEM TUDTAM! NAGYON FURCSA MELLÉKÍZE VOLT! HASAMAT MŰTÖTTÉK FÉL ÉVE FELVÁGTÁK, CSAK EZÉRT KAPTAM IDEGFRÁSZT!
2021. febr. 18. 18:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt üvöltözz, hanem keress fel egy pszichiátert.
2021. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szaraz rizstol nem lesz bajod. Ugy ertem szarazon tovabb tarolt. Ha nem hideg nyirkos helyen peneszedett, akkor kizart.
2021. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kÖSZI KEDVES 7-ES! Szegény 6-os üvöltésnek nevezi a hangtalanságot. :) Máris jobb a kedvem. :)
2021. febr. 18. 18:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és 6-os! Az emberek azért is szoktak nagy betűvel írni valamit, hogy KIEMELJÉK AZT! Azt csak üvöltésnek a gyakorikerdesek.hu oldal nevezi és az, aki csak azt elolvassa. Mint te pl. :) Sok embernek más a véleménye a kiemelésről. ÉRTED? :)
2021. febr. 18. 18:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor én is kiemelem.

KERESS FEL EGY PSZICHIÁTERT, MERT HIPOCONDER VAGY!

2021. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!