Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan vírus ami csak...

Létezik olyan vírus ami csak hasmenést és szédülést okoz?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka kezdődött, hogy szédülni kezdtem és hasmenésem is lett. Ez egész napra kitartott, a hasmenésem elmúlt idővel, de inger megvolt. Étvágyam nem volt. Csak az ágyban tudtam feküdni, de ha már egyik oldalról a másik irányba fordítottam a fejem háton fekve akkor máris jött a szédülés. Hánynom csak egyszer volt érzésem, hogy tudnék, de üres hasból nem volt mit.

Nem tudom elképzelni hol nyelhettem be, nem voltam semerre múlthét óta, 8 hónapos babával vagyok itthon.

Talán arra tudok gondolni, hogy az előző nap kajáldából hozott hamburger volt a ludas. (ritkán eszem máshonnan hozott kész kaját). De akkor miért nem volt hasfájásom vagy hányás? Furálom, hogy csak szédülés és hasmenés volt, bár ez is elég volt.


2021. febr. 19. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2021. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán belefér egy ételmérgezésbe, nem kell hozzá feltétlenül hányás... én egy kifőzdés brassóival jártam így, péntek délután jókedvűen megettem, majd szombat hajnalban görcsre keltem, egész délelőtt hasmenés, aztán másnapra már jobban is lettem. Hányás, hányingerem nem is volt. A szédülés lehet attól, hogy folyadékot vesztettél, legyengültél.
2021. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szédülés, eleve melegfrontvan, igyál kávét, meg amúgy is sok sok folyadékot, főleg ha szoptatsz. Nekem a szédülésre mindig jobb a mozgás, ha teszek veszek, mint ágynak dőlni.
2021. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!