Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus lefolyása?

Koronavírus lefolyása?

Figyelt kérdés

Párom febr 14. -én covid tüneteket produkált (keddre lázas lett, tüdőfájdalom, szárazköhögés), csütörtökön a gyorstesztje negatív lett, természetesen a PCR pozitív.

Egy helyen jártunk, én teljesen tünetmentes vagyok azóta is, viszont nekem a gyorstesztem azonnal pozitív lett. Lehet, hogy nekem később jönnek a tüneteim, vagy maradok tünetmentes?



2021. febr. 21. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Én pl. Tünetmentes voltam.
2021. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok... azt leszámítva, hogy szerintem magamnak beszélem be a tüneteket már, így érzek mellkas fájdalmat...
2021. febr. 21. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Tökéletesen hasonlít az Influenza lefolyàsàra. Külsőleg, màr, maga a vírus is olyan. Aki amúgy is beteg, azt megviseli. De ez amúgy minden betegséggel így van. De megment minket az oltàs.
2021. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sosem szoktam influenzás lenni, úgyhogy ezt nem tudom hasonlítani ahhoz sem....
2021. febr. 21. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
A tünetek ugyanazok: végtag fàj dalom, làz, rossz közérzet, köhögés, tüsszentés, orrfolyàs. Ez egy rendes nàtha tünete is. Csxólok. Ettől félünk? Aki fél, azzal brit el lehet hitetni. A napokban voltam calicivírusos. Kemény, ill. Pont laza volt... Élek. Dolgozom.
2021. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

5ös! Az én tüneteim ezek voltak:


fejfájás, köhögés (éjjel - nappal, éjjel ültem az ágyban...), izomfájdalom, hasmenés, bőrfájdalom, szemfájás, étvágytalanság, ízérzékelés torzulása, húsundor, 1.5 hónapig tartó 130as pulzus. Azóta gyógyszert szedek rá...


38 éves nő vagyok, alapbetegség nélkül. Nem dohányzom!

2021. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ahol megfertőződtem, 5 ből egyedül vagyok, akinek semmi tünete eddig a hétvège óta. Többiek lázzal, köhögéssel fekszenek.

Lehet, hogy kesőbb alakul ki nálam, vagy így 7-8 nap után már nem valószínű?

2021. febr. 21. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
6:én egyszer voltam Influenzàs(nàtha, az màs, de az is influenza a népnyelvben, pedig nem ugyanaz) . 5 napig cizellàlàs nélkül fostam-hànytam, fàjtak az ízületeim, 39fokos làzam volt, nyelni nem tudtam. Után jött a takony cunami, meg a köhögés. Ember, a vizet kiadtam magamból. Borzasztó volt. Senki sem kapta el, csak én, valamint az Égnek.
2021. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk, csak csütörtök reggel lett pozitív tesztem, szóval, még bármi tünet előjöhet itt is
2021. febr. 21. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!