Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nátha vagy Covid?

Nátha vagy Covid?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma 1 hete, hogy beteg vagyok.

Nagyon lassan fokozatosan alakul még most is. Hőemelkedéssel kezdődött és ez tartott 3-4 napig.Ezután estére 38,2-38,5-ih mászott fel a lázam. Általában elkezdtem fázni, abból tudtam, hogy lázas vagyok. Akadt olyan is, hogy észre se vettem, hogy az vagyok. A köhögő inger kb. a 3.naptól volt jellemző és azóta csak 1 kicsit lett rosszabb, de nem vészes.

Az orrom ritkán és inkább estére dugul be, de az sem vészes. A szaglásomat elvesztettem, de az ízérzékelésem remekül működik.

Összességében alig érzem magam betegnek. A mindennap felbukkanó hőemelkedés, gyenge láz nem okoz komolyabb gondot. Jó, igaz, fázni nem szeretek, de elviselem.

Jelenleg csak szédülgetek, de az alacsony vérnyomásom miatt ez sem okoz már gondot.

Nem érzem magam gyengének, nincs fájdalmam, nincs hányingerem vagy gyomorpanaszom.


2021. febr. 21. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez már lehet covid, nekem is így kezdődött.
2021. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tartott kb?
2021. febr. 21. 11:16
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Szinte biztos hogy covid. Szaglás elvesztése, láz, köhögés. Leírtad a tipikus tüneteket. Teszt kell.
2021. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Érdekelne, hogy szerinted hol kaptad el? Sok emberrel találkoztál? Én járok egy OKJ képzésre, és felháborít hogy rajtam kívül senkinek nem takarja az orrát a maszk! Sőt a tanár maszk nélkül beszél. Egy kis teremben vagyunk össze zsúfolva 20-an. Nagy felelőtlenség ez most. Rá adásul egészségügyi a képzés.
2021. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A szaglás elvesztését annyiban módosítanám,hogy gyengén, de már visszajött.


Kitudja,hogy szedtem össze. Sok emberrel találkozom nap, mint nap,de egytől-egyig maszkban vannak. Iskolából a gyerekek is hazahozhatták.


Ha doki elrendeli a tesztet, megcsináltatom. Ha nem, akkor így marad.

2021. febr. 21. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezeld covidnak, amig az ellenkezoje nem bizonyosodik be. Ez nem natha, az biztos.
2021. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vettel be lazcsillapitot? Ittal gyogyteat? Szedsz naponta min 2000mg C vitamint? Gyomber, citromos-mezes tea?
2021. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lázcsillapítót csak 3x vettem be, hogy éjszaka tudjak aludni, máskülönben csak forgolódnék. Amúgy nem érzem indokoltnak a szedését. Teát nyomom ezerrel és az ACC-t 2 napja. A közéezetem teljesen jó most.

Ha holnapra se javul a többi, akkor hívom a házidokit. Eddig itthon voltam, de kedden már mennem kellene dolgozni...

2021. febr. 21. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor jo. C vitamint mindenkepp szedj, es ne hagyd abba, tehat egesz evben.(ha nem vagy beteg, akkor eleg a napi 1000mg)
2021. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nátha
2021. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!