Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz, ha én nem akarom...

Mi lesz, ha én nem akarom beoltatni magam a covid-19 vakcinával?

Figyelt kérdés
Nem mehetek sehova? Nem szolgálnak ki még élelmiszer üzletben sem? Szerintem ez már kimerítené a személy szabadság korlátozása törvényt is nem!? Ti mit gondoltok?

2021. febr. 25. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz ilyen nyugi, csak ijesztgetnek
2021. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Ez engem is érdekelne. Én féltem csládtagom, és én sem vagyok erős szervezetű. Ráadásul, ha tényleg kötelezővé teszik.... nos azt hiszem, nem É-Koreában élek, hogy ilyen diktatúra legyen. Mindenki maga döntse el... na, de már a csapból is ez folyik, szerintem engem az fog elvinni, nem ez... :D
2021. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

"nos azt hiszem, nem É-Koreában élek"

Úgy teszel, mintha nem léteznének kötelező oltások.

De, léteznek, és ezek sem veszélyesebbek...

2021. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
persze, főleg, hogy vannak orsázgok ahol a kínait és oroszt el se ismerik. itt az euban
2021. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Ha összefogunk és nem oltakozunk, akkor nem tudnak velünk csinálni semmit. Gáz akkor lesz, ha a többség oltáspártivá válik. Tehát ha valaki oltakozik nem csak a saját egészségét veszélyezteti, hanem a politikát is befolyásolja, vagyis emberiségellenessé válik. Érdekünk tehát, hogy beszélgessünk az oltásról az ismerőseinkkel. Hogy ne hordják a maszkot ott ahol nem muszáj. Mert ezzel is az oltást reklámozzák.

Át kell esni a fertőzésen, aztán védettek leszünk. Ami nem halálos, hisz tavaly sem haltak meg többen, mint tavaly előtt. Már egy éve benne vagyunk a járványban és mindenki átesett már rajta. Egyértelmű, hogy a járványt nem oltással kell kezelni. Beléd oltják a chipet, amivel képesek fantom járványokat előidézni. És ha lejár a licenszed akkor újra veheted fel az oltást, mint a Windows telepítésekor. Gyakorlatilag fizetned kell majd az életdért. Ha nem fizeted az egyházi adót, akkor elkárhozol meghalsz. Ha nem vagy jó élvezeti cikknek, gyógyszer alapanyagnak, vagy rabszolgának és bűnös vagy, akkor nincs keresnivalód az élők sorában.

2021. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

de, többen haltak meg.

meg kell nézni heti statisztikát, 2ezer párszázról ezressel több.

Csak nem mind covidos. Mert nem mese, hogy ráírják másra is, meg van, akinek elmarad kezelése

2021. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
#5 Az ilyeneknek lenne a börtönben a helye, mint te, akik terjesztik a baromságaikat.
2021. febr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
5-ös...essél te át a fertőzésen és adott esetben a kórházi ágyadon gondolkodj el milyen marhaságokat írtál.
2021. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
3as Igen vannak kötelező oltások de azokat mind tesztelték és olyan betegségek ellen amik szinte évszázadok óta vannak. Itt mind a két verzió kérdéses, most komolyan én legyek a kisérleti nyúl!? Majdha legalább eltelne egy 4-5 év azoknál akik be oltották és teljesen tünetmentes és mellékhatások nélkül jól vannak, akkor esetleg elgondolkoznák a beadatásán. Így hogy mindenhol áll hírek vagy hazugságok vagy más bármilyen varriálások terjengnek mindenhol, hogy tudjak megbízni bármiben is kérdezem én!!??
2021. febr. 25. 11:03
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

#5: Daganatos beteg vagyok, immunproblémával. Ha elkapom a Covidot, belehalhatok.


Chip??? Ugye tudod, hogy nem létezik akkora chip, amit ekkora tűvel be lehetne adni?

2021. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!