Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért folyik az orom vére?

Miért folyik az orom vére?

Figyelt kérdés
A múltkor ültem az ágyon fel áltam kicsit előre hajoltam és el kezdett fogni az öröm vére de úgy igazán és utána még három napig ez ment.Este le feküdtem olyan éjjel hegy körül már majdnem el voltam aludva mikor arra ébredtem hogy valami folyik le az arcomon ( megint még indult az orom vére és utána még kétszer ez ígyent három napig éjjel nappal). Most valamelyik nap is arra ébredtem hogy majdn megfulladtak mert valami be folyt a Duna és mi is volt hát az orom vére .
2021. febr. 25. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásod?
2021. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy orvoshoz rohangászós típus, de ezzel azért elmennék.
2021. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"el voltam aludva" - uh, fogalmazás.


Nekem gyerekként szinte havi rendszerességgel folyt, kb 25 éves korban múlt el. Pl a nagy frontváltozást is megéreztem...

Erdemes megnezetni dokival.

2021. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Én is orrvérzős vagyok. Néha nekem is sűrűn vérzik néha meg nagyon sokáig nem. Nekem is van hogy csak úgy elindul magától. De mindenképp vizsgáltasd ki
2021. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás is okozhatja
2021. febr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem a vérnyomásom mert azt minden nap merem és sose magas. Amúgy vérszegény vagyok
2021. febr. 26. 01:04
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. febr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6

Szegény véred!

2021. febr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt mostanában címmeccsed a WBA-nál vagy a WBC-nél?
2021. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!