Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai vakcináról?

Figyelt kérdés

Édesanyám (73) beadatta magának a kínai vakcinát. Én nem szerettem volna, jobban örültem volna a pfizernek, de sajnos csak erre volt lehetőség.


Mi a véleményetek erről a vakcináról? Esetleg van itt valaki más is aki már megkapta?



2021. febr. 26. 10:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Hatásos, több millió ember megkapta már a világon. És ez nem kormánypropaganda, hanem tények.
2021. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%

Kínából nem kell semmi, se a piacos vackuk, a boltban árult hamisítványaik vagy a vakcinájuk. Semmi.

Ez az az ország, ahol a kormányt bíráló újságírókat eltüntetik, ahol a tüntetőket bebörtönzik és sosem kerülnek elő, ami állami szinten engedélyezi az ipari kémkedést és az adócsalást.

Bennük kellene bízni? Mire fel? Mert eddig olyan megbízhatóak és emberségesek voltak?

2021. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem szélesebb spektrumban véd a mutációk ellen, a súlyos betegségtől, intenzív kezeléstől megvéd, de az enyhe tünetekkel szemben kevésbé hatékony. Lassan lehet a technológiával gyártani, variánst utánkövetni.

Nekem szimpi. Egyetlen kétségem a kínai minőségbiztosításban lett volna, ha az összes szállítmánt nem vizsgálták volna meg a magyarok is. Miután bevizsgálták, már azzal sincs gondom. Én leginkább azt szeretném megkapni elsőre, másodiknak mondjuk egy vektort, vagy mRNS-t. Az úgy már tuti lenne!

2021. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azt tudja valaki, hogy a 2 oltás között mennyire van védve? Már elkezdhet kicsit lazulni (mármint olyanra gondolok, hogy eljöhet-e nálunk maszkban egy kicsit beszélgetni stb.) vagy inkább maradjon "bezárva" a 2. oltásig?

2021. febr. 26. 11:16
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
73%-os a hatékonyság az első dózis után.
2021. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Régi technikával készült, megbízható.
2021. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

1. Az ő döntése.

2. Jobban teszi, ha megvárja a 2. dózist.

2021. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%
Mindegyik vakcina aljas célt szolgál.
2021. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Ne lazuljon, bírja ki ezt az 5-6 hetet.


#8 Nagyon unalmas már ez az ostoba szöveged, dugulj el kispajtás!

2021. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Jó az
2021. febr. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!