Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Kijött az aranyerem!...

Segítség! Kijött az aranyerem! Mitől? Mit tehetek ellene? Ez súlyos?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok 47 kg.. semmi különös nem történt tegnap este csípős gyrost ettem. Reggel nem voltam wc-n tehát erőlködés sem válthatta ki.. elmentem fürdeni és ahogy mosakodtam kitapintottam egy baromi nagy dudort kívülről. Megijedtem el rohantam a tükörhöz, és nem hittem a szememnek egy vastag dudor van a végbélnyílásomon. :( szemmel is nagyon jól látható. Miért jöhetett ez ki? Mit tehetek? Teljesen kétségbeestem. :(
2021. febr. 27. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranyér kenőcs,szájon át alkalmazható gyógyszer is van gyógyszertárakban.Elég ha pár percre hideg felületre ülsz már ott is van.Nekem a szájon át alkalmazható gyógyszer segített például
2021. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napokban zuhanyozz inkább a végbélnyílás környékén langyos vízzel meleg nem tesz jót neki
2021. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kétszer jött ki és utóbb el is tűnt. Kb. 1-2 hét kell a visszahúzódáshoz. Olvastam róla, hogy a sok ülés is elő tudja idézni. Nálam vizsgaidőszakban jelentkezett, lehet, hogy tényleg az ülés volt az oka.
2021. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 3-as válaszoló ülés is közre játszhat.Gyógyszertárban valamit ajánlanak rá hétfőn hívd fel a háziorvosod ő tájékoztat továbbiakról.
2021. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!