Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet ez???

Szerintetek mi lehet ez???

Figyelt kérdés
régebben mikor még kisportolt teljesen vékony voltam folyton ha nem is jéghidegben de hidegben zuhanyoztam folyton energikus is voltam fitt csak a szex járt az eszembe,de mióta elkezdtek kezelni injekcióval meleg vízbe kezdtem zuhanyzozni és mikor ösztönösen mert régen ugye isten úgy teremtett hogy hideget ok nélkül mindent abba csináltam most viszont ha hideg érinti a bőrömöt még jobban [link] így ál a szám ezt az a nyomás fájdalom érenti a testemet, szerintetek mitől lehet ez illetve zsírsejtemet megmarkolom fémes íz önti el a testemet ! lelasulhatott az anyagcserém??? vagy a n=ovekedési hormonnal lehet a baj és szérevettem ,hogy be is vizesedem mi lehet az oka???
2021. febr. 27. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az orvosodtól kérdezted már? Ő mit mondott rá?
2021. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ok. Pár napja még az antipszichotikum abbahagyása után állt így a szád. Utána kaptad valakitől, hogy azért nem tudsz fogyni mert az ilyen gyógyszer okozhat felvizesedést. Növekvési hormon nem tudom, hogy jön ide ennyi idősen
2021. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2, írta korábban hogy régebben amikor gyúrt, szteroidokat szedett, lehet hogy arra értette.
2021. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érthetően nem tudnád leírni, mert ez egy nagy kalap zagyvaság.
2021. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
most nem kaptam injekciót!!!! ez a tény VISZONT!!!! égebben mikor még kisportolt teljesen vékony voltam folyton ha nem is jéghidegben de hidegben zuhanyoztam folyton energikus is voltam fitt csak a szex járt az eszembe,de mióta elkezdtek kezelni injekcióval meleg vízban kedztem zuhanyzozni furcsa Most viszont nem kapom még is ugye így ál a szám és főleg mikor hideg víz ér fejem teteje mint ha lelki baj lenne vagy mi lehet ??
2021. febr. 27. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
2021. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Keresd fel az orvosodat. Az injekcióhoz ennek annyi köze van, hogy már nem kapod. Pszichotikus beteg vagy, a gyógyszered meg egy antipszichotikum. Mivel injekcióban kaptad az anyád kérésére valószínűleg nincs betegségtudatod. Akkor leszel jobban ha újra kapsz gyógyszert.


A nagy gyógyszerellenesek meg pontozzanak le nyugodtan, de a kérdező súlyos beteg. Akinek orvosra, gyógyszerre van szüksége.

2021. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezt megtudná érteni de amikor kaptam még rosszbul éreztem magam na erre varj gombot!!! Hogy lehet ez???
2021. febr. 27. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Az kétségtelen, hogy beteg vagy, az is lehetséges, hogy nem a számodra megfelelő gyógyszert kaptad. Van 100 másik amivel lehet próbálkozni. Viszont ne ezen az oldalon. A saját érdekedben keress fel egy pszichiátert. Minél hamarabb
2021. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
strok
2021. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!