Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik igazoltan elkapták a...

Akik igazoltan elkapták a covidot! Meddig voltatok betegek és milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
Én már 8 napja beteg vagyok. Torokkaparással meg tüsszögéssel kezdődött, utána orrfolyás-orrdugulás, szaglás-ízérzékelés csökkenése, hőemelkedés, láz kb. minden nap, párszor egy kis melllkasi fájdalom meg nehézlégzés (de már nincs), és néha köhintek egyet-kettőt. Utoljára tegnap este voltam lázas, és kicsit már jobban érzem a szagokat meg az ízeket.

2021. febr. 28. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 nap aktív szenvedést (majd megfulladás, magas láz) követett egy pár nap enyhülés, mire teljesen elmúlt.
2021. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én kb. 1 hétig szenvedtem, utána csak enyhe felszakadó köhögés, fejfájás. Már lassan a szaglásom is visszajön pár hét után.

Tüneteim voltak: torokfájás, mandulagyulladás, elment a hangom, fulladásos köhögés, tüdő fájdalom, hőemelkedés, fejfájás, végtagfájdalom, szaglás vesztes.

2021. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyum volt kb 5 napig, mint egy enyhe megfázás. Semmi extra nem volt nála
2021. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szaglás, íz vesztést okozott a vírus mely 2 hét után jött vissza, de nem tökéletesen. A mai napig furán érzek ízeket, illatokat, nem úgy, mint amikor egészséges voltam. Talán a 2.hét vége fele kezdett rám jönni köhögési inger, illetve sípoló légzés, ami sajnos a mai napig sokszor jelen van. :(
2021. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé megszenvedtem pedig fiatal vagyok (28) csak túlsúlyos. Láz, szintén majd megfulladás napokig terhelésre (alig kaptam levegőt), tüdőgyulladás, hát és derék fájdalom, köhögés (na az is rohadt jót tett a nehézlégzésnek) plusz vérhigítóval is kellett magam szurkálnom.

Lassan 3 hete gyógyult vagyok, és a fáradtság és a nehézlégzés most sem múlt el teljesen. :( Vigyázzatok magatokra, a covid nem játék, és butaság, hogy csak 1 influenza. Bár az lenne.

2021. márc. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy kérdező?

Engem tegnap teszteltek, pozitív lett, vasárnap óta voltak tüneteim.

Eddig nem hogy jobban, de inkább egyre rosszabbul vagyok.

2021. márc. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6-os: Szinte már meggyógyultam, egy kicsit még orrhangom van, meg érzem, hogy még azért van egy kis váladék az orromban, de azt nem igazán tudom kifújni, inkább csak visszafele szívni. Fura, mert nálam a vírus akkor már az utolsókat rúgta...lehet nálad jobban el fog húzódni :/ Mindenesetre jobbulást!
2021. márc. 6. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!