Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszas fejfajast "felvaltott"...

Hosszas fejfajast "felvaltott" a nyaki fajdalom?

Figyelt kérdés
3 hete kezdodott minden. Eloszor csak a fejem fajt, utana a fejem es a nyakam. Most a fejem egesz rendben van, mashok faj, mint eddig, de a nyakamnak olyan erzesem van, mintha kiallna az egyik csigolya. Nem erzem, hogy egne, mozgatni is tudom normalisan, csak kellemetlen kb 1,5 hete es neha erzem a lapockamban, tartomban is. Jol latok kozelre es tavolra is, viszont mostanaban szines, halvany foltokat is latok es ha pislogok, akkor fenyes foltokat. Laborom rendben, voltam neurologian, ahol hozzam sem ert az orvos, annyit mondott, hogy "fogjuk rovidre a fejfajasat, elkuldom CT-re"... Lehet siman a sok laptop elott ules "nyakatekert" pozban? (egyetemista vagyok, online van minden 5 honapja) Kezdjek aggodni, hogy komolyabb bajom van?
2021. márc. 3. 22:46
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem kell túl aggòdni! A CT jò, legalább megnyugszol!
2021. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha lenne valami, akkor mar a verkepem is mutatna?
2021. márc. 4. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A vérkép nem mutatja az ilyen jellegű problémát, de szerintem inkább a nyaki gerincedet kéne megnézni.
2021. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fejfajas hamarabb kezdodott, mint a nyakam. Termeszetesen azt is meg fogom nezetni, csak egybol a legrosszabbra gondolok es ezert remenykedtem, hogy ha baj van a fejemmel, akkor a labor eredményben lenne valami.
2021. márc. 4. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!