Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ott ahol az epehólyag helyezke...

Ott ahol az epehólyag helyezkedik el, érzek egy nyomó, alig észrevehető, máskor jobban érződő jelenséget. Lehet, hogy epe probléma? Az elmúlt pár hónapban mintha ugyanannyi kaja mellett híztam volna.. plussz úgy érzem sokszor fel vagyok puffadva..

Figyelt kérdés
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy tizenéve egy hasi ultrahangon észrevették, hogy vannak kövek az epehólyagomban. 3 nagy darab... Akkor semmi tünetem nem volt. Ha elzáródott az epevezeték az elég nagy probléma nem? Rosszabb, mintha nem lenne epehólyag, és direkt menne a gyomorba az epe? Persze menni fogok kivizsgálásra, de azért érdekel, mit gondolnak az emberek.

2021. márc. 4. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmennél orvoshoz, aki meg tud vizsgálni? MI csak tippelni tudunk, aminek semmi értelme sincs.
2021. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Remélem azóta megnézetted. Ha elakad a kő, hidd el azt érezni fogod. Ku..ára fáj
2021. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen megnézettem. A kövek mérete nem változott, elzáròdás nincs. Viszont amint változtattam az az étkezés mennyisége, minősége, és persze az étel alapos megrágása + egy héten 4-5x30 perc szobabiciglizés. A puffadás, nyomò érzés megszűnt, jobban is érzem magam+ azòta 2kg-al könnyebb vagyok.
2021. ápr. 17. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a gyomorba megy az epefolyadék, hanem hólyag eltávolítása után folyamatosan csöpög a patkóbélbe.
2021. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!