Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxos vagyok, és túl sokat...

Refluxos vagyok, és túl sokat ettem?

Figyelt kérdés
Sovány vagyok, és refluxom van. Szeretek enni, de alig tudok hízni. Ma ebédre sokat ettem, talán túl sokat is, mert a gyomrom ég (ezt már megszoktam) és a gyomorszájamtól jön vissza az étel a nyelőcsövemig. Ez utóbbi viszont csak akkor van, ha sokat eszek egyszerre. Most ez történt. Egy órakkor ebédeltem, de még mindig mocorog a gyomrom, mintha nem tudna lejebb menni az étel. Mivel tudnám enyhíteni ezt az érzést?
2021. márc. 6. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Quamatel 20mg.
2021. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek nem használnak. Nincs puffadásom.
2021. márc. 6. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
De használnak. A Quamatel, Nolpaza savlekötők. Megakadályozzák a sav nyelőcsőbe és légutakba jutását. Nekem is Refluxom van és ezt írták fel, úgyhogy nyugodtan szedheted, amíg jó nem lesz.
2021. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem használnak. Attól hogy neked jó mert még ezekkel a vény nélkükiekkel megoldható, az nem jelenti azt hogy másoknak is jó.
2021. márc. 6. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
És, akkor most mit mondjunk neked, ha a gyógyszer nem felel meg? Nincs röntgen szemünk, hívd fel hétfőn a dokidat.
2021. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!