Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a hasmenés?

Mitől lehet ez a hasmenés?

Figyelt kérdés
Már kb 4. napja van hasmenésem elég gyakran kb óráként. Elsőnek este éreztem hogy feszül a gyomrom, és hányingerem van, de mivel fóbiám van a hányástól ezért nem mertem inkább ittam gyömbérteát, és vettem be B6-ot is. Aztán 2-3 menet hasmenés után elaludtam. Azóta nem igen volt hányingerem, de hasam továbbra is csak megy, és megy, és megy. Diétát folytatom. Zöldteát iszok, sok vizet, és főtt krumpli csirke husival. Meg persze alma/banán, sós ropi, keksz stb... de valahogy mégis még mindig tart én teljesen úgy gondoltam hogy ez max 1-2 nap alatt elmulasztja. Gyomorrontásra gyanakodtam, mert aznap bezabáltam babgulyásból, palacsintából, gofriból tényleg egész sokat ettem az átlaghoz képest, mert annyira kívántam. 2 napja elkezdtem cralexezni, és ha fáj a gyomrom akkor nospa/espumisant bevenni. Mennyi ideig fog még ez tartani, vagy ez egyáltalán gyomorrontás vagy kezdjek másra gyanakodni? Esetleg az számít valamit hogy a cigiből való leszokásban lassan 1 hétnél tartok?

2021. márc. 6. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Igen ez gyomorrontás.
Nem, ez nem gyomorrontás.
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a hasnyálmirigyedet túlterhelted, és gyulladás alakult ki ott. Nem sárgul a szemed fehérje?
2021. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem egyáltalán nem sárgult be.
2021. márc. 6. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"főtt krumpli csirke husival. Meg persze alma/banán, sós ropi, keksz stb"


Most is sokat eszel. Nem bír megnyugodni a bélésed, mert csak pakolod bele ezeket. 24 óra teljes böjt, csak cukormentes tea sok, utána apránként kezdj enni, de ne ilyen 6-7 félét. Húst 1-2 hétig egyáltalán ne, csirkét se.

2021. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Mondasz valamit én is gondoltam rá, hogy csóró most is terhelve van, de én azért ettem ezeket, mert úgy gondoltam ezek valamilyen módon segítik. Gondolok itt például a banán/alma is ugye az emésztést meg vannak benne olyan dolgok. Nem azért ettem őket, mert éhes voltam hanem segítség gyanánt. Plusz ugye a cigi elvonása alapból a kedvemre nagyon rátett, és volt 1 nap hogy semmit nem ettem szinte csak ittam, és kb öngyilkos kedvem volt azért gondoltam hogy a nem evés itt nem fog segíteni. Mindenesetre megfogadom szerintem a tanácsod holnap, és remélem hatásos lesz majd. Zöldteát most is iszok.
2021. márc. 6. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítik, ma már ne egyél többet, ne holnap kezdd a böjtöt a szegény, begyulladt beleiddel, hanem most. Minden étel terheli ilyenkor.
2021. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még enni meg inni kell, sok folyadék legyen meg hogy pótolni tudd az elvesztett folyadékot és ionokat.
2021. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
De amugy a zold teatol eppen h megy a hasunk, mert meregtelenito. A fekete tea meg megfogna a hasat
2021. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!