Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lakcimem valtozott, hazidokim...

Lakcimem valtozott, hazidokim nem, ilyenkor nem tud a mentoszolgalat letesztelni covidra?

Figyelt kérdés

Januar elejen elkoltoztem 30 kmre a korabbi lakhelyemtol. A lakcimvaltozas megtortent, hazidokim meg a regi cimem korzetes orvosa. Koronasak lettek a kollegaim, es en is kezdem magam ramatyul erezni. Anyám azt mondta kar felhivni a hazidokim, mert nem fog kuldeni tesztelot, hiszen mar nem ott lakom. Akkor most kit hivjak, ha rosszabbul leszek? Most nincs hazidokim? Tenyleg nem jon ki a mento?

A dokim csak holnap tudom hivni, de mar 3 eve nem lattam, felek elhajt.



2021. márc. 7. 17:28
 1/5 alletta ***** válasza:
30%

január óta illet volna jelezned a háziorvosodnak, hogy elköltöztél.

az új lakóhelyeden pedig megtudakolni, hogy melyik körzetihez tartozol.

a réginél próbálkoznék, bár szinte lehetetlenség őket elérni telefonon.

2021. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos oda kéri a tesztet, ahova mondod. Gyerekem mkettő zegi háziorvosnál van, az egyiknek a pesti albiba, a másiknak a koliba kérte
2021. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek! Nálunk költözés után a jelenlegi városban, Érden, ebben a körzetben nincs háziorvosi ellátás. Nem tudtam magam átkérni. Csókolom.
2021. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 éve költöztem, de mivel elégedett vagyok a régi háziorvosommal (szomszéd város) megtartottam.

Azóta is hozzá járok (szerencsére nagyon ritkán), és mivel tud az új lakcímemről, az alapján intéz mindent.

2021. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a megnyugtató választ, akkor anyam nem jol tudja.
2021. márc. 7. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!