Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy alkoholistàt, ha elvonási...

Egy alkoholistàt, ha elvonási tünetekkel kerül be a kórházba, hogyan kezelik?

Figyelt kérdés
Mi a kezelésének a menete, vagy kiteszik őt a kórházból? Szerintem, delirium tremenssel kerülhetett be, (ezt csak így gondolom az olvasottakból). Amikor megmondtuk a kórházban, hogy alkoholista, akkor azt mondtàk hogy akkor "nem merülünk annyira bele".. Akkor ki fogjàk rakni?
2021. márc. 9. 10:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Köszi előre is!
2021. márc. 9. 10:48
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy valami ilyesmit mondott az orvos apukàmnak, nem biztos hogy ugyanezekkel a szavakkal..
2021. márc. 9. 10:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem teszik ki, gyógyszereket kap,!
2021. márc. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, elvileg àtteszik őt a krónikus belgyógyászati osztályra, de még konkrétabbat nem mondtak az állapotàról..
2021. márc. 10. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Már benn fekszik?
2021. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy màr? Igen, hét elején került be, nagyon rossz àllapotban, nem volt magànàl. Először azt mondtàk/hitték a mentősök, hogy stroke, de az nem igazolódott. Nem tudjuk, hogy miért a krónikus belgyógyászatra került be, de az olvastam, hogy ott nagyon súlyos betegek (is) vannak.. :( Az illető màr majdnem 40 éve iszik.
2021. márc. 10. 11:49
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja bocs, igen azt nem írtam az elején, hogy be kellett őt szàllítani, mert az otthonàban talàltuk őt, a földön fekve.
2021. márc. 10. 11:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Májcirrózis. Nem sok van neki hátra. Szedálni fogják, és jó esetben álmában fogja érni a halál. Rossz esetben nyelőcsővérzés miatti fulladásban.
2021. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy van azóta?
2021. márc. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Meghalt, azóta, tegnap temettük őt el...:( Igazából, pontosan nem értjük, hogy mi történt. A halott vizsgálati lapjàn valóban alkoholos màjbetegség szerepel, de a labor vizsgálatokban meg nem làttam kiugró értéket a màj funkcióknàl, vagyis azt hiszem, de majd megnézem még egyszer. Ezenkívül Wernice enkefalopàtiàja volt, amire kapta a B1 vitamint. Syncope és Collapsus szerepel még rajta. Légzésleàllàs a végső ok. A zàrójelentésén csak annyi van, hogy àllapota tovább hanyatlott, és exitàlt..

A gyógyszerei között nincsen nyugtató, akkor nem is szedàltàk? Vajon szenvedhetett? Talán nem törődtek vele, mert alkoholista volt, nem tudom...

:(

2021. márc. 28. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!