Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Probléma van a bal fülemmel,...

Probléma van a bal fülemmel, miért van az hogy ha hozzáérek kicsit is,kivül vagy belül, vagy akár csak megvakarom, akkor utána egy nagyon fura utó bizsergést, utórengést érzek, időnként nagyobbat. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom elmondani pontosan hogy mit érezni, de elég zavaró és szerintem nem is túl jó hosszútávon. 16 éves vagyok.

És van hogy amikor kicsit hangosabban beszélek akkor is érezni. Szóval nem csak akkor amikor éppen hozzáérek.



#fül #probléma #bal fül #bal fül probléma #fül bizsergés
2021. márc. 9. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy be van gyulladva? Voltál már orvosnál?
2021. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már többször is orvosnál és nincs begyulladva. Hallásvizsgálatot is csináltak és semmi probléma nincsen. A jobb fülem volt begyulladva nemrég, de ott nem éreztem semmi ilyesmit.
2021. márc. 9. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Veletlenul hidegben nem fazott ugy a fuled, hogy ha nem is elfagyott, de attol a keringes furcsa benne?

Nekem fiatalon, mikor ciki volt sapkat hordani, evekig idonkent bordo lett a fulem es egett, meg bizsergett.

2021. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kizárt, de ha volt is ilyen akkor szerintem az már nem most volt. Amúgy nagyon szerettem én sem sapkát hordani, szóval nem kizárt. De azóta nem kellett volna elmúlnia? Meg nem is mondták hogy be van gyulladva, ezér nem értem. Meg amúgy az a fura hogy amikor pl. csak megfázok akkor a fülemre is általában rámegy.
2021. márc. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!