Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen fajta lábgomba ez? (és...

Milyen fajta lábgomba ez? (és az-e egyáltalán)

Figyelt kérdés
Tehát a talpamon van több apró és egy nagyobb fehér hólyagszerű képződmény. Zuhanyzás után (tehát amikor víz éri) felpuhul és sokkal jobban meglátszik. Soha nem viszket, néha viszont kissé fáj menni rajta (ilyenkor úgy szoktam lépni hogy megemelem a talpam azon részét ahol a "kinövés" van. Használok Canesten plus-t esténként rá, de nem hogy nem használ hanem egyre több kezd lenni. Elég zavaró és gusztustalan látvány, viszont nem fáj (csak néha járáskor), viszketés egyáltalán nincs. Neten nem igazán találok választ, ezért megkérdezem itt is. Valakinek esetleg volt már ilyen, és ha igen hogyan lehet eltüntetni? 20/F

2021. márc. 9. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress egy jó bõrgyógyászt.
2021. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább szemölcsre tippelek ez alapján, de biztosat valóban orvos tudna mondani.
2021. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemes lenne azt is collod c acid salicyl-al kennem? A kezemen lévő szemölcsöt az hamar leszedte. Ha ez valóban szemölcs (és szerintem is inkább az) akkor elvileg ez használ rá. Szerintetek?
2021. márc. 10. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Szemölcs az, és menj bőrgyógyászhoz, ne kenegesd agyatlanul mindennel amit a hűtőben találsz.
2021. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a hűtőben találtam, kezemen levő szemölcsre irta fel még bőrgyógyász. Csak alkalmanként nagyon drága bőrgyógyászhoz menni. Igen, maszekhoz szoktam menni mert rendere az életben nem jutok be,vagy leráz valami haszontalan krémmel
2021. márc. 11. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg fogsz halni
2021. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszer igen..:(
2021. márc. 20. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Jo lesz a labadra is. Valoszinuleg akkor a kezedrol terjedt oda
2021. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!