Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez bőrrák/melanoma? 19/F...

Ez bőrrák/melanoma? 19/F (Képeket csatoltam, ma vettem észre a combomon)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 11. 10:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos eléggé annak néz ki. Azonnal irány a doki, ezt ne halogasd. Ha mégsem az akkor legalább megnyugszol, ha pedig az, akkor időben el tudják távolítani.
2021. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen menj el vele orvoshoz. Borgyogyaszhoz nem kell beutaló, hívd fel még ma őket, és kérj időpontot.


Ne aggódj, de mindenképp meg kell nézni.

2021. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de ne ijedj meg . Leszedeted és kész, probléma megoldva. Nem nagy ügy. Nekem is volt, kicsit lassan gyógyult miután levették, ennél nagyobb gondot nem okozott
2021. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
#3 azt megkerdezhetem, hogy fajt-e a levetel? Én ma du. megyek
2021. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nyitva vannak most a rendelők a lezárásban? Vagy magánorvosok vannak csak nyitva?
2021. márc. 11. 11:00
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyitva vannak az allamiak is.
2021. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm, még ma megpróbálok időpontot kérni valahova.
2021. márc. 11. 11:01
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Írj majd, hogy mit sikerült intézni.
2021. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
90%
Amikor levették akkor nem. Nekem utána fájt amíg gyógyult. Az unokahúgomnak szintén volt (sajnos hajlamos rá a család) Ő is azt mondta hogy gyógyulásnál fájt neki egy darabig. Persze azóta évek teltek el (egyikünknek se jött vissza) lehet hogy neked még ennyi kellemetlenséged se lesz, azóta fejlődhetett a műtéti eljárás. Kibírható volt.
2021. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak sima anyajegyet távolítottak el, levetetten mert féltem hogy elrákosodik idővel, de hátha az én tapasztalatom is hasznos lehet valakinek a fájdalommal kapcsolatban: abszolút nem fájt, nagyon pozitív élmény volt. Levetkőznöm sem kellett, mint egy komolyabb műtétnél. Felfeküdtem az ágyra, beszélgettünk az orvossal és az asszisztensével, tök jó volt a hangulat. Adott egy helyi érzéstelenítő injekciót, tehát oda az anyajegy közvetlen közelébe, ezt persze éreztem, de nem vészes, csak mint bármilyen injekció. Utána vártunk pár percet amíg hat, aztán egy pillanat alatt kivágta és bevarrta a helyét. Nem éreztem belőle semmit.

A varratszedéstől is féltem később, az sem fájt.

2021. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!