Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő után kezdhetek...

Mennyi idő után kezdhetek sportolni koronavírusos fertőzés után?

Figyelt kérdés

Kb 5 napig voltak enyhe tüneteim, torokfájás, rossz közérzet,orrdugulás de már jól érzem magam teljesen.

(nem biztos hogy koronavírusos voltam de nagyon valószínű mert egyik családtagom igazoltan pozitív volt)



2021. márc. 11. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy 16 éves vagyok és a brit mutánst kaptam el ha elkaptam
2021. márc. 11. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem biztos hogy koronavirusos voltál, honnan tudod, hogy a brit mutánst kaptad el? Most csak tetteted, vagy tenyleg vannak problémak a fejedben?


Amúgy sportolhat az ha már nem érzed a tüneteket és úgy érzed h birod, de ha sport kozben rossz lenne vag y rosszul lennel azonnal hagyd abba!

2021. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mért lennének problémák a fejemben?

Írtam hogy egyik családtagom igazoltan pozitív lett, és ő a brit mutánst kapta el, tehát ha elkaptam és ezért voltam beteg akkor én is a brit mutánst kaptam el

2021. márc. 11. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Én mondjuk nehezebben gyógyultam meg, de nekem azt mondta a háziorvos utána, hogy legalább 4 hétig ne sportoljak.
2021. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Pár hét szünetet mindenféleképp tarts, nehogy úgy járj mint tavaly a 22 éves birkózó (RIP)
2021. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jol vagy eddzél, ugy kell csinálni mint egy betegség után, nem kell eroltetni ha gyengebb vagy de sportolni kell!
2021. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!