Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az édesanyámnak olyan daganata...

Az édesanyámnak olyan daganata lett a lágyék részénél, ami aorta közeli, nem tudják műteni. Kemoterápiát kezd kapni, de utána olvastam és elméletileg erre nagyon kis %ban hatásos. Nem bízom a magyar euben. Hogy tudnék külföldi jó sebészt keresni?

Figyelt kérdés
Segítene valaki ebben aki orvos? Vagy hasonló helyzetben volt? Innen Magyarországról, ismertség nélkül hol kéne sebészt keresni? Pénz nem számít!

2021. márc. 12. 00:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyan daganata van, amire kemo nem nagyon hat. Ha kisebb lenne, könnyebb lenne az eltávolítás, de jelen helyzetben nem lehetséges a magyar orvosok szerint. Én úgy hiszem, lenne, aki meg tudná csinálni, csak jelen járvány helyzetben nem foglalkozik vele senki. Valaki, aki bármit tud, kérlek segítsen! Az anyukám a mindenem!
2021. márc. 12. 00:32
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Rossz a kategória. Mindenesetre én a kékgolyót ajánlom.
2021. márc. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg külföldi klinikaknak írhatnál üzenetet.
2021. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Még kérdezzétek rá a besugárzásra.
2021. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Én a kékgolyóba járok és teljesen megvagyok velük elégedve.
2021. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!