Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a mellkasi...

Mitől lehet ez a mellkasi fájdalmam? Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Néhány hete volt először, hogy olyan érzésem volt a mellkasomban, mintha izomlázam lenne. Aztán elmúlt, de néha vissza-visszatér, de nem is mindig ugyanott fáj, van, hogy inkább a jobb oldalon, van, hogy inkább a balon, de van, hogy ez egy napon belül is változik, mondjuk reggel egyik oldalon, később máshol. Izomlázszserű érzés, mintha feszülne maga a mellizmom. Nem köhögök, nincsenek légzési problémáim, szóval szerintem tényleg valami izomzattal kapcsolatos. Gondoltam már, hogy el kéne mennem vele valami szakemberhez, még ha nem is elviselhetetlen a fájdalom, de ahogy írtam, vannak napok, hogy egyáltalán nem érzem, ráadásul ezekben a napokban inkább nem is mennék orvosi rendelőkbe. Egyáltalán milyen orvost lenne érdemes felkeresnem?

25F (mostanában elég mozgásszegény életvitellel, ha ez számít). Nem vagyok túlsúlyos, nem cigizem, stresszesnek se mondanám magam



2021. márc. 12. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám a szívem környékén és baloldalt valamikor elmúlt, majd amikor megint emeltem vissza jött.
2021. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!