Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres a székletem, mit tegyek?

Véres a székletem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőtől péntekig szedtem antibiotikumot(aksolin) felfázásra, egyszer egyszer normaflorerral, hogy ne legyen hasmenésem. Ahogy abbahagytam az antibiotikumot véres lett a székletem, a betegtájékoztatóban ilyen nem volt. Semmi féle sérülés nincs a fenekem körül és aranyerem sincs.

2021. márc. 15. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Friss vér vagy alvadt?
2021. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Friss, élénkpiros.
2021. márc. 15. 18:18
 3/9 Manócska1 ***** válasza:
19%
háziorvosod vagy az ügyelet hívd fel,nem akarlak m egilyeszteni de gyomorvérzés is lehet. szorítok,ne legyen nagy baj,.majd írd meg mi volt. jobbulást!
2021. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha friss vér akkor nagy eséllyel aranyér. Mire a gyomrodtól a végbeledhez ér, megalvad, hacsak nem nem ettél semmit 1 napja.
2021. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, ahogy a #4-es mondja, ezért kérdeztem.
2021. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem végbéltáji berepedésem volt, amiatt véreztem. Mondjuk az fájt is de brutálul
2021. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És lehet belsőleg is aranyér? Mert nem is láttam semmit a nyílás körül meg nem is érzek
2021. márc. 15. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Létezik belső aranyér is, de ha antibiotikumot szedtél, beteg voltál, akkor az okozhat szárazságot, a széklet szilárdabb is lehet, ez okozhat problémát a végbélen, amiatt is lehet élénk piros vér. Gyomorvérzés nem lehet, akkor nem élénk piros lenne.
2021. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy sima végbélrepedés is lehet.
2021. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!