Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúró viszketés meleg hatására...

Szúró viszketés meleg hatására. Valakinél volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ha meleg lesz így hirtelen, pl fürdésnél, vagy ha kintről bejövök, akkor úgy kezdek el viszketni, mintha tűvel szúrkálnának egyszerre vagy 50 helyen. Jellemzően a kézfejem, csuklóm, mellkasom, nyakam vállaim szoktak viszketni. Nagyon idegesítő, múltkor bicikliztem, kabátban, és akkor is előjött, akkor a mellkasom meg az oldalam viszketett nagyon. Mivel szívok nikotinos liquidet elektromos cigiben, az jutott eszembe, hogy ez lehet attól ha túl sok nikotin jut be a szervezetembe? Általában 2-3 piros kis pötty, mint egy pattanás társul mellé, ha a csuklóm viszket, de csak ott ott jelenik meg 2-3 kis pötty máshol nem. Szóval lehetséges, hogy a nikotin miatt van?

2021. márc. 16. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/2 anonim válasza:
Pár héttel ezelőtt bementem egy meleg helyre, miután fél órát sétáltam hidegben, és annyira elkezdett viszketni a combom, hogy utána este véraláfutásos lett, annyira vakartam délután. Sosem volt a szervezetemben nikotin, ettől nem hiszem, hogy lehetne, de én is kíváncsi lennék, hogy mi volt ez
2021. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hatam szokott igy viszketni,irritalni. Testapoloval bekenem egy ideje, azota eltunt. Ki van szaradva a borotok. Probaljatok ki.
2021. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!