Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a jobb vádlim egy...

Nagyon fáj a jobb vádlim egy ideje, pár hete 2-3 alkalommal fájt már de akkor pár perc után el is múlt. Most azonban erősebben és huzamosabb ideje fáj. A labfejem zsibbad egy kicsit. Nincs bedagadva,belilulva,bepirosodva,nem is melegebb. Trombózis?

Figyelt kérdés
Apukámnak volt mélyvénás trombózisa,illetve nagymamámnak is mindkettő lábában. Nem tudom hogy hajlamos vagyok-e, de most kicsit beparáztam. Nem tudom eldönteni hogy izomfájdalomvagy görcs, de erős a fájdalom.(18 éves lány vagyok) előre is köszönöm a válaszokat! Ha nem múlik holnap nyilván elmegyünk orvoshoz,de ha nem muszáj nem mennék ebben a helyzetben.

2021. márc. 17. 02:56
 1/5 A kérdező kommentje:
És voltam már covidos is.
2021. márc. 17. 03:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz?
2021. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem
2021. márc. 17. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább menj el orvoshoz, főleg ha van a családi kortortenetben trombózis, nehogy komolyabb legyen a helyzet
2021. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha nem múlik holnap után mindenképpen elmegyünk! Addig napi 3 magnézium,hátha az segít
2021. márc. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!