Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Korona vírus tünetek, és...

Korona vírus tünetek, és mégis negatív a PCR. Teszt? Akkor ez megfázás?

Figyelt kérdés
Rokonomnak, ilyen tünetei voltak: torokfájás, nátha, gyengeség,és mégis negatív lett a gyors,és a PCR teszt is. Mi lehet akkor? Hasonlóan voltatok?

2021. márc. 17. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én decemberben voltam így.

Sőt előtte október végén, mellettem ült maszk nélkül egy pozitív ember, beszélgettünk, 4 tesztet csináltattam 2 hét alatt, mind negatív volt.

Decemberben sétáltam a szemerkélő esőben kb 200 métert, másnap màr torokfájás volt, aztán jött a nátha, gyengének éreztem magam, majdnem egésznap csak feküdtem kb. 3 napig. Akkor is negatív lett 2 teszt is.

Influenza is van, megfázás is lehet.

Viszont én 2019 januárjában voltam olyan szinten beteg, hogy azthittem meghalok. Nehézlégzésem volt, borzasztóan fájt a torkom, csillapíthatatlan lázam volt, se ízek, se szagok, állandóan fújtam az orrom, nem bírtam enni, nem bírtam mozogni, állandóan könnyeztem, hidegrázásom volt. Ez 2 éve volt már, 4 hét volt mire rendbejöttem.

2021. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad. Nekem Anyukám van így, hogy december közepén volt egy nátha, torokfájás,gyengeség érzése, pár napig nem volt jól. Most egy hete, ugyanezek a tünetek vannak. Torokfájás,nátha, gyengeség. Orvos szerint nem korona, hanem megfàzás. Ha több tünete lesz, akkor hívja fel. Érdekes ez az ismétlődés, olyan mint nálad. Amúgy a családból mindenki jól van.
2021. márc. 17. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Torokfájás, nátha, gyengeség valószínű sima nátha vírus, ilyenen a legtöbb ember átesik évente, van aki többször is.
2021. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk rendszeresen vannak ilyen tüneteink, bár ebben az évben ritkábban - talán pont az össznépi védekezésnek köszönhetően. De még a járvány előtt az egész család állandóan ilyenektől szenvedett ősztől tavaszig szinte folyamatosan.
2021. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben tudtam hogy ez rhinovírus (vírusos torokfájás, kis nátha, színtelentorokváladék felszakadozása, kb 1 hét), még ha volt hőemelkedésem is, de most már nem tudom a covid is hasonlóakat okoz e.
2021. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az..ki tudja? De jó is volt a vírus előtt.
2021. márc. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!