Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomó a végbélnyílás mellett?

Csomó a végbélnyílás mellett?

Figyelt kérdés

Egy hete eléggé fájt a azon a bizonyos ponton. Észrevettem hogy eléggé be volt gyulladva a bőr az egész ánusz körül (piros volt, fájt, viszketett). Kenegettem reparon krémmel amikor észrevettem hogy érzek a bőr alatt egy kivulrol nem látható de a vegbelnyilastol kb 1 cm re lévő csomót ami enyhén kemény volt és fájdalmas ha hozzáértem.

Belső aranyerem az sajnos van de azt tudom milyen illetve ez kívül volt. A külső aranyér meg tudtommal látszik és nem csak a bőr alatt tapintható. Mostanra a pirosság viszketes es fajdalom elmult de maga a csomó nem (par napig mar egyedul az fajt ha a csomot nyomkodtam de már az se). Egy kb 1 cm es mogyoró méretű csomóról lenne szó. Szerintetek ez aranyér lehet vagy ne adj isten valami daganat?

Értelmes válaszokat előre is Köszönöm! 22/F



#aranyér #daganat #csomó #anális rák
2021. márc. 19. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Aranyereskent aze' nem artana kepben lenni, hogy milyen fazisai vannak ennek a betegsegnek.


Ha kicsit enyhul a helyzet, menj szepen orvoshoz.

2021. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem mit akarsz mondani de a külső aranyerekkel nincs igazán tapasztalatom, inkább csak a belsőkkel ezért se vagyok biztos a dologban.
2021. márc. 19. 00:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ez valóban csak aranyér lenne?
2021. márc. 19. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!