Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik ez? Van olyan, aki hasonlókat tapasztal?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdésem kissé személyes jellegű is, ugyanis még tavaly október közepén egyik napról a másikra elég rendesen elkezdett fájni a fejem, majd voltak hidegrázásaim, szédelgés, étvágytalanság, hányinger stb. Novemberben több orvosi vizsgálaton is átestem, de szerencsére sehol nem találtak rendelleneset, és bár azóta jobban vagyok, de még a mai napig is elég gyakran érzem a fejemet, a levertséget, az egy helyben való szédülés jelleget vagy éppenséggel időnként mintha a szívem is szaporábban verne.


Sejtettem anno hogy valószínűleg valami vírus bujkált bennem, de a covidra korántsem gondoltam, mivel az elsősorban ugye megfázós, lázas tüneteket produkál, meg normál esetben az ember általában egy-két hét alatt teljesen rendbe jön.



2021. márc. 20. 16:15
 1/2 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb az egészben az, hogy hiába lett néhány hónapja minden vizsgálati leletem negatív, ám a tünetek tartós fennmaradása miatt konkrétan pánikbeteggé váltam, mivel szinte nincs olyan nap amikor ne azon rugózna az agyam hogy mi van ha mégis valami súlyosabb betegség áll a háttérben... :(
2021. márc. 20. 16:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Úristen nagyon átérzem a helyzeted, és lehet ez meg fog nyugtatni kicsit kérlek olvasd végig figyelmesen ugyanez volt a helyzet velem. Anno 2 éve influenzás lettem borzasztó szarul voltam azt hittem beledöglök kalapált a szíven, fájt a fejem minden bajom volt. Bementem a sürgősségire is mert elkezdett zsibbadni a bal karom, és azt hittem szívrohamom lesz/van cirka 19 évesen. Kiderült hogy az égvilágon semmi gondom 2 hétig nagyon gatya voltam, és azt hittem sose lesz vége ennek. És mikor orvosilag is kigyógyultam pánikbeteg/kényszeres szorongó lettem. Továbbra is éreztem a tüneteket, vert a szivem, folyton rossz gondolatok gyötörtek, azt hittem mindennap megáll a szívem, agyvérzést kapok, meghal valakim stb. Olyannyira pánikoltam, és szorongtam mindenen hogy alig mentem emberek közé. 1 évig pokol volt az életem senki nem értett meg voltam kardiológian, belgyógyon, allergológián minden negatív lett. Amit tudok neked ajánlani, programozd az agyad borzasztó nehéz de próbálj meg pozitív gondolatokat elültetni magadban, "nincs semmi baj ezt csak az agyam találja ki" makkegészséges vagyok " Minden rendben van semmi gond nincs " Lényeg hogy sugald magadnak hogy minden rendben, és hetek/hónapok múlva jobban leszel. Ajánlom a valerianat nem okozott hozzászokást nekem könnyebben aludtam, és nyugodtabbá tett. Mozogj próbáld megcsinálni amitől félsz, és jobban fogod érezni magad. Kemény időszak lesz, de próbáld meg gyógyszerek nélkül átvészelni, mert a nyugtatók/antidepik elég kemény függőséget tudnak kialakítani. Ja és még valami ha kávézol/cigizel próbáld meg majd elhagyni legalább a kávét mert a koffein erősíti a szorongást, és aggresszívabbá tesz. A cigit meg majd ha úgy érzed elég erős hozzá a mentális egészséged. Jobbulást bármi kérdésed van esetleg privátban írj rám. Szép napot!
2021. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!