Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Trittico gyógyszer csak pár...

Trittico gyógyszer csak pár hét után hat,ha beveszek 1 szemet mit okozhat?

Figyelt kérdés
Ki mit tapasztal,jó gyógyszer?

2021. márc. 21. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom almatlansagra írta, nem kell folyamatosan szednem csak ha nem tudok aludni akkor negyedet vagy kétszer negyedet lefekvés előtt két órával, sertralinet szedek amúgy, nekem egybol hatott a trittico az álmatlansagra
2021. dec. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az jó neked, nekem semmi.
2021. dec. 21. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se hatott semmit
2021. dec. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mizu azóta?
2023. máj. 22. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A szertralint le váltottam mert nem bírtam, dulseviat kaptam ami nagyon jó volt, nem kellett melle frontin semmi miután beállt, de babát tervezek úgy h most át váltottam cipralexre mert ugye az nem karos ha teherbe esek, két hétnél tartok egyenlőre fel szem most kell emelnem majd egészre, egyenlőre nagyon kemény, első héten napi három órát ha hagyott aludni, nem kaptam melle altatot, majd nyolc nap után kaptam sanvalt amit régebben már szedtem még a trittico előtt akkor jó volt amikor az Anti depivel együtt kezdtem szedni, de most bevettem egyet olyan panik roham tört rám tőle h mi van ha nem kelek fel meg fasz gondolatok, h inkább nem szedem, így marad a hajnali 4 kor kb elalvás 🤣😩🤣 de akkor se szedem a sanvalt inkább keveset alszok, együtt kellett volna elkezdeni, szóval nagyon jó a sanval de nem amikor már épp szoksz hozza egy erős Anti depihez hanem a leg elejetol trotticot már nem szedem szerintem most az nem hatna és ott miujsag
2023. máj. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!