Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a combomon a bőröm?

Mitől fáj a combomon a bőröm?

Figyelt kérdés

Este kezdődött, hogy érintésre enyhe fájdalmat éreztem a jobb combom bőrén majd a mai napra már majdnem az egész combomon ezt a kellemetlen érzést érzem.


Kissé zsibbad ég, de néha már fájdalmat is érzek.



2021. márc. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem dagad vagy lilul, esetleg keményedik? Mert akkor akár trombózis is lehet.
2021. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van akinek a covidtól fáj a bőre.
2021. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem dörzsölte ki valami? Nekem egyszer új farmertól volt ilyen, egész nap ültem benne, feszült, gyűrődött, dörzsölt. És akkor volt érzékeny, amikor már rég levettem.
2021. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem dagadt, igazából nem látszik rajta semmi elváltozás csak érzem.


Covidot kizarom, mert amúgy más tünetem nincs plusz kifejezetten itt a jobb combom al van gond. Akkor máshol is fájna ha covid.


És nem dörzsölte ki semmi mert ez nem olyan fájdalom. Érzem mintha ha a bőröm alól jönne.


Mint amikor a hidegről bemegy az ember a melegre és ilyen kissé szúro égető érzést érez enyhe zsibbadással.

2021. márc. 21. 16:17
 5/5 anonim válasza:
Kedves kérdező. Rá jöttél hogy ez mitől lehetett? Nekem ugyan ez van, csak a bal combomon. Tegnap este kezdődött,ma reggelre jobban érzem. Köszönöm, ha válaszolsz.
2023. máj. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!