Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy 38 éves ismerősöm ma...

Egy 38 éves ismerősöm ma hirtelen elhunyt Covidban, ez velem is megtörténhet?

Figyelt kérdés
A srác egészséges volt, nem volt veleszületett betegsége. Igaz heti szinten ivott alkoholt fiatalabb kora óta,szóval nem tudom alkoholista volt - e viszont nála ezerszer többet ivó emberek vannak a világban. 38 éves fiatal férfi, döbbenet. Rohadtul beparáztam, én 25 vagyok. Beoltom magam, de kitudja mikor kerül sor rám??? Istenem! Annyira félek! Nem hittem, hogy ez ennyire veszélyes esküszöm. Tegnap még jól volt, aktív volt a neten, beszélt vele mindenki vagyis Covidos volt, de nem volt lélegeztető gépen meg hasonlók. A haverja is kórházban van, ő még életben. Aludni sem tudok.

2021. márc. 21. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Regisztralj. Szerintem aranylag hamar sorrakerülhetsz. Többezer embert oltanak naponta.
2021. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Mintha en irtam volna ki a kerdest. Ma egy 35 eves ismerosom halt meg, szinten nem volt semmilyen alapbetegsege. Elegge beparaztam en is.
2021. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Ilyenkor örülök, hogy már a családom és szinte az egész ismerősi köröm átvészelte. Ezért szeretem Csehországot. :D
2021. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
"Ilyenkor örülök, hogy már a családom és szinte az egész ismerősi köröm átvészelte. " Nyugi, lehetnek hosszabb távú következményei. :) És elkaphatjátok ismét.
2021. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy mennyire kell alja rohadéknak lenni, hogy ilyen válaszok alatt valaki örömködjön?
2021. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

4

Jöhet!

2021. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A kérdéshez kapcsolódóan tényleg érdekel, hogy tud a fiatal emberi szervezet egyik pillanatról a másikra leállni, mi valójában ez a Covid, hogy képes erre?
2021. márc. 21. 23:00
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Ezt szerintem meg a tudosok sem tudjak nem hogy mi.
2021. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Az alacsony oxigén szaturáció miatt szívrohamot kaphatott, vagy a fokozott vérrögképződés miatt záródott el valahol egy ér. Részvétem!
2021. márc. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

25 éves egészséges emberként minimálisnál is kisebb az esélye, hogy belehalsz, igaz, nem nulla. Annyira azért ne félj tőle, hogy ne is aludj, inkább szedj vitaminokat (D3, C, cink). Esetleg csináltass egy antitest-tesztet, még az is lehet, hogy már rég átestél rajta.

Amúgy érdekes, nem láttam a tegnapi halottak között 38 éves férfit. A koronavirus.gov.hu oldalon ki szokták írni a halottak krónikus betegségeit, rengeteg köztük a cukorbeteg, magas vérnyomású, elhízott ember. Lehet, hogy az ismerősöd se volt teljesen egészséges.

2021. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!