Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 éves vagyok, és teljesen...

16 éves vagyok, és teljesen tanácstalan. Nagy esélyt látok arra hogy SM beteg vagyok. A tüneteim februárban kezdődtek; 4 napig folyamatosan fájt a fejem, az 5.-ik napra haza felé sétálva pedig a bal karom elkezdett le zsibbadni. (?) FOLYTATÁS LENT

Figyelt kérdés
Azonnal mentünk a háziorvosomhoz aki megállapította hogy erőt még tudok ki fejteni, majd másnap időpontra elmentünk egy neurológushoz aki szintén megvizsgált és azt mondta hogy semmi bajom nincs, B-vitamin komplex-et írt fel amitől elmúlt a zsibbadás. Aznap viszont a jobb szemem kezdett el fájni és napról napra rosszabb lett. Látó ideg gyulladásra gyanakodtam, de nem láttam se homályosan, illetve látótér ki esésem se volt.2 hétig fájt a 3.ik hétre már el múlt,és úgy döntöttünk hogy egy szemészt is felkeresünk aki alaposan megvizsgált és azt mondta hogy nem lát semmi elváltozást, valószínű hogy valami fertőzés okozta.Ez múlt hét csütörtökön történt, ám szombaton megint elkezdett enyhén fájni :/ Egyébként most szerdán megyünk koponya MRI vizsgálatra ott hátha valami konkrétabb is kiderül... Mit gondoltok? Nagyon félek és mint írtam teljesen tanácstalan vagyok.
2021. márc. 22. 12:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekem a migrénem ilyesmi.
2021. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!