Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Persze holnap megyek orvoshoz de addig is kíváncsi vagyok a véleményekre.

Kb. 2 hete köhögök, azon kívül más bajom nem volt, néha picit kapart a torkom. Volt 1-2 nap mikor kicsit nehezebben vettem a levegőt, de nálam ez előfordul évente párszor 1-2 napig (asztmás voltam régen) így nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

Ma délután viszont olyan fáradtság elkapott. Egyre rosszabbul érzem magam. Megettem egy szendvicset nemrég, kicsit hányingerem van töle. 2 napja megy a hasam is. Ráz a hideg, majd megfagyok, de lázam nincsen egyáltalán. Bár én amúgy is szinte soha nem vagyok lázas. Mi lehet ez? Ugye nem covid? Nyugtassatok meg. Hiszen az lázzal jár.



2021. márc. 23. 00:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Full komolyan kérdezem, nem lehet, hogy korona vírus?:/
2021. márc. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Pedig ez simán lehet Covid is, akkor is, ha nincs lázad. Persze, most mindenre könnyű rámondani, hogy Covid, mert sok tünete van és sok betegséghez hasonlít. Szóval számíts rá, hogy lehet, az. De akkor sem kell aggódni!
2021. márc. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is attól félek hogy az. Csak ez a láz dolog megzavar. Mindenhol lázmérőznek, mert hogy az a leggyakoribb tünet, nekem meg semmi láz.

Közben eszembe jutott még az orrom is folyik picit és semmi erőm. Ha covidos vagyok akkor viszont eléggé aggódom. Van egy 4 éves kislányom és a párom se szeretném hogy elkapja.

33/N

2021. márc. 23. 01:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Annyiféle tünete lehet, így nehéz mit mondani. Van rá sansz, hogy elkaptad valahol?

Próbálj meg sokkal több folyadékot inni, mint alapjáraton és annyit aludni, amennyit csak lehet. Illetve, ha van immunerősítőd, egyed.

Drukkolok, hogy jól legyetek!

2021. márc. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Gyárban dolgozom, van rá esély bőven elkaptam valakitől.
2021. márc. 23. 02:21
 6/9 whiteno ***** válasza:
Egy fontos kérdés amit számíthat,maszkot kell hordanod a munkahelyeden?
2021. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet, hogy covid, ma már mindenre rávágjuk, amiben van egy kis hőemelkedés, némi köhögés és kaparó torok.
2021. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kerdezo??
2021. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Hiszen az lázzal jár." Baromság. A láz 38 foktól kezdődik, nekem a legmagasabb hőemelkedésem is max 37,8 Celsius volt. Tüneteid alapján esélyesen koronás vagy. Fontos, hogy hívd fel a háziorvosod, kimennek tesztelni. Addig is értesíts mindenkit, akivel találkoztál, hogy potenciális fertőzött vagy. Ha pozitív a teszted, 2 hétig ne mozdulj ki a szobából. Fogyassz sok folyadékot és vitamint. Remélhetőleg nem kerülsz így lélegeztetőre.
2021. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!