Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronások, ti most hogy vagytok?

Koronások, ti most hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mármint tünetek szempontjából, hogyan kezdődött nálatok stb

2021. márc. 23. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
én nem voltam az még egyszer se de volt pár ismerősöm és ők azt mondták (ők 15 évesek) hogy torokfájás, láz és ugye ízeket-szagokat nem érezték. azt mondták ugyanaz mintha influenzás lennél csak kicsivel rosszabb
2021. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Látom, mindenki unja már ezt a témát. XD
2021. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Nagypénteken hasmenéssel, levertséggel kezdődött, a hasmenésem szerdára elmúlt, ízeket, szagokat nem érzek, a közérzetem jó. Volt teszt, + lett, 40 feletti vagyok, nincs semmilyen más betegségem. Ha tényleg csak ennyi, akkor influ helyett is ilyet kérek, mert a szezonálisban olyan beteg tudok lenni, hogy a halálomon szoktam lenni.
2021. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

20-án kezdődött, fáztam és 38,5 fokos lázam volt. Egyébként nem vagyok fázós, és.lázam is 10-15 évente egyszer van. Másnap fej- és fülfájás, ugyanúgy láz. Gyógyszer nem segített. Étvágytalanság (-5 kg), hányinger, egy két hányás. Pár nap múlva a láz felment 39,6-ra éjjel nappal.

9 nap után múltak el a tünetek. Azóta nagyon gyenge vagyok. Most már ott tartok hogy kb 20 percig fent tudok lenni, de izzadok, és rámjön a köhögés, elfáradok. Még az üléstől is ☹️

2021. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!