Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kézen, arcon és fejbőrön...

Kézen, arcon és fejbőrön megjelenő extrém bőrszárazság oka, kezelése?

Figyelt kérdés
Eddig a hidegre gyanakodtam, rengeteget kentem az érintett területeket aloe verával, testápolóval, vazelinnel, igazából csak az utóbbi vált be ezek közül, de gyorsan kiújul a tünet. Sajnos a kezemen olyan fokú a probléma, hogy az ujjaim tövénél ki is sebesedett, a fejbőröm pedig állandóan korpás, akármilyen drága sampont veszek is... Arra gyanakszom, hogy valami vitaminhiány lehet esetleg az oka? esetleg allergiás reakció - de mire? Van itt olyan, akinek hasonló tünetei voltak és sikerült megszabadulnia tőle?

2021. márc. 23. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kézfertőtlenítőtől.
2021. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem használok kezfertotlenitot
2021. márc. 23. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, de amíg eljutsz: patikai mosakodókrém, és eucerin urea plus 30% (esetleg eucerin atropicontrol - gyógyszerészt kérdezd meg, melyiket ajánlja)
2021. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ekcéma. Nekem egész életemben mindig is volt, egy csomó mindent próbáltam már rá, de semmi nem használ. Valakinek beválnak rá mindenféle gyógyhatású krémek, diéta meg egyebek, de aki olyan szerencsétlen, mint én, annak együtt kell élnie vele és kész.
2021. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálam is ez van, ekcéma, elmentem bőrgyógyászhoz és irt ra egy kremet amivel ha kenem elmúlik, de amint abbahagyom kiujul
2021. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös, tudod esetleg a krém nevét?
2021. ápr. 8. 08:51
 7/8 anonim válasza:
Ennek nincs neve, bementünk a gyógyszertárba, és úgy keverték ki. Mindig amikor kell úgy csinálják. De mondom, bőrgyógyász és ő megmondja mi ez.
2021. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Világos. :) Köszi! Volt egy időben hasonló névnélküli krémem, amit egyik rokonom adott, ezek szerint hasonló módon keverték ki. Azt ha használom, elmúlik rövidebb időre, de ahogy te is mondtad, kiújul gyorsan.
2021. ápr. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!