Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a karom, és miért...

Kerii_bogii kérdése:

Miért fáj a karom, és miért fojt az orrom, csak 5mp-ig? Vagy talán TIZI lennék, a Stranger Thingsből? w_w

Figyelt kérdés
(Ülök, nézem a kedvenc sorozatom, aztán elkezd folyni az orrom, de 5mp-re rá abbahagyta. Tegnap edzettem is, egy edzős programmal, és ma azt veszem észre, hogy mintha izomlázam lenne, de mi van ha ez nem csak izomláz? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 23. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

#betegség #orrvérzés #leukémia

XD

2021. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Engem most vizsgálnak ki ,valószínűleg leukémiás vagyok és hiddel ez nagyon nem ilyen .

Ha komolyan gondoltad elvagy tévedve , ha poénnak akkor nem poénos ! Üdv, szép estét

2021. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

2

rip

2021. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 2 kommentelőnek! NEM POÉNBÓL ÍRTAM! NEM KÉRDEZEK INKÁBB MÁR SEMMIT! NINCSENNEK NORMÁLIS EMBEREK 2021-BEN? BOCS HOGY, A VÉGÉRE MERTEM ÍRNI, A TIZIT!!! NEKED IS, SZÉP ESTÉT!
2021. márc. 23. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező !

A 2-es válaszoló vagyok .

Elnézést kérek tőled,ha megsértettelek valamivel , vagy durván hatott a mondandóm . Én gyszerűen csak nem értem, hogy egy kézfájásból ami nagy eséllyel izomláz ,hisz irtad az erős edzősporgramot ,hol jön leukémia lehetősége . Leukémiánál a csontfájdalom teljesen elvonatkoztatható az izomfájdalomtól ,több fájdalomcsillapítóra is nehezen reagál . Orrod nemtudom mennyiszer szokott vérezni,de hogy megnyugodj nézethetsz a háziorvosoddal egy vérképet, az mutatja,ha baj van . Itt a probléma az orvosok és a korházak leterheltségével van , mivel engem sem tudnak ellátni a sok covidos miatt . Én csak azt szerettem volna neked mondani, hogy örülj amíg csak ennyi panaszod van , a leukémia egy nagyon komoly betegség amely komolyabb fájdalmakkal is jár . De mondom , megnyugtatásként nézethetsz egy vérképet,az sosem árt ! Remélem ezzel az üzenettel nem bántottalak meg ,ne gondolj túl a dolgokat , vegyél be fájdalomcsillapítót ha fáj és dőlj le ,esetleg szüneteltesd az edzésed , hátha megoldódik a problémád ! Remélem nem lesz semmi bajod , és szinte biztosra mondom, hogy megnyugodhatsz , a leukémiának más tünetei vannak ! Minden jót !

2021. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 kommentelő, bocsánat, csak nem értem, ha ide kiirok, valamit arra miért nem tudnak rendesen válaszolni, (pl:1 kommentelő) de köszönöm a válaszod, és nem haragszok, csak egy kicsit stresszes voltam. Sok sikert a gyógyulásban! Remélem rendbe jössz! Szép estét!
2021. márc. 24. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!