Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen egy comb mr vizsgálat?

Milyen egy comb mr vizsgálat?

Figyelt kérdés
Pet ct-m már volt , de hallottam ,hogy az mri mássabb , jövőhéten megyek . Ittis adnak kontrasztanyagot ? Mire kell számítani ? Köszi ha válaszolsz ! Szép napot !

2021. márc. 25. 12:11
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt mi nem fogjuk tudni itt eldönteni, hogy kontrasztanyag kell-e, majd ott kiderül, előtte úgyis alá kell írni, hogy ha szükséges, akkor beleegyezel-e. Szerintem kapsz fejhallgatót, emiatt majd a zajokat kevésbbé dogod hallani, amúgy kattog, zúg, nagyon zajos. Lábad beleteszik szerintem egy kisebb búrába, egy tekercsbe, majd lábbal betolnak egy nagy lyukba. Fájdalmat nem fogsz érezni, csak feküdni kell mozdulatlanul, szerintem 25 percig biztosan. Fémek ne legyenek rajtad, ha lehet, melegítőnadrágba menj.
2021. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon hasonló a pet ct-hez , köszi a választ ! :))
2021. márc. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!