Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Favipiravir nélkül nehezebben...

Favipiravir nélkül nehezebben gyógyulok?

Figyelt kérdés
5 napja jöttek elő a Covidos tüneteim, a teszt pozitív lett. Eléggé beteg vagyok, 5 napja egyfolytában hőemelkedésem van, de minden napra jut belázasodás is. Sajnos nekem nem írható fel a Favipiravir, mert a gyomrom így is rossz. Jelenleg Pantoprazolt is kell szednem, mert egyfolytában fáj. Ha én éhgyomorra bevenném a 8 szemet reggel, ami elő van írva, ki is lyukadna a gyomrom. Plusz este is, meg a következő napokban is be kellene csökkentett adagban. Így viszont semmi gyógyszert nem tudok szedni.

2021. márc. 25. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
És mondjuk miért itt kérdezed meg a gyk oltásellenes, "nincsiscovid", "csak egy kis nátha" mentalitású közönségét? Miért nem hívod fel az orvosod?
2021. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Milyen tüneteid vannak? Velünk közölte a háziorvos, hogy a tüneteink nem covidosak... Mehettünk tesztelni magánba.
2021. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szia! Használod a gyógyszert? Ha igen, voltak mellékhatásai? Érzel változást stb?
2021. márc. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem szedem a gyógyszert.
2021. márc. 27. 15:17
 5/24 A kérdező kommentje:

#3


Elég rosszul vagyok. Tisztességesen megkínoz ez a vírus. Tegnap azt éreztem, hogy meghalok. Hánytam is, nem tudtam semmit enni, inni, kezdtem kiszáradni.

2021. márc. 27. 15:26
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi se kapunk hétfőig semmit, a fejünkhöz vágták...
2021. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ma kezdtem el szedni

Nálam sem jelentkezett mellékhatás

Remélem hatni fog ez a gyógyszer

Nekem nátha "tünetekkel" kezdődött és társult hozzá egy nagyon erős fejfájás, íz és szaglás vesztés, zsibbadás,időszakos nehézlégzés, és nagy fokú fáradtság :(

2021. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, az a kéz-láb zsibbadás rohadtul para!
2021. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Engem behoztak a kórházba. Senki ne vegye félvállról a tüneteket, ha valami olyasmit észleltek, ami megijeszt titeket, hívjatok mentőt. Én is ezt tettem, csináltak már tüdőröntgent is, nincs egyenlőre gyulladás. De nézik az oxigénszintemet. Két emberrel fekszek egy szobában, az egyik egy fiatal srác, rajta van oxigénmaszk. A másik fickónak is tüdőgyulladása kezdett kialakulni, nehezebben kapott levegőt, de még időben kórházba jött. Amúgy tele az osztály köhögő, tüdőgyulladásos emberrel.
2021. márc. 28. 20:31
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást! Amúgy cs.szhetem, én nem vettem félvállról, nekem a doki asszisztensnője közölte, hogy nem vagyok covidos, a magán bezzeg már másnapra kimutatta a bajt.
2021. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!