Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ilyen "influenzás fejfájás"...

Az ilyen "influenzás fejfájás" ellen mi a legjobb?

Figyelt kérdés
Esélyes hogy vagy a covidot kaptam el, vagy az influenzát, de két napja eléggé tréül vagyok, és most estére felerősödött az a jellegzetes "influenzás fejfájás", tudjátok, mire gondolok, nem tudom így körülírni, de amikor ilyen vírusosan fáj a fejed. Az ellen mi jó? Vitamin, gyógyszer, kaja, bármi.

2021. márc. 25. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyál forró italport. Abba van gyógyszer is, el is folyósítja amit kell, izzaszt is. C vitamin, nem kell nagy milligrammos, úgyis csak kipisiled.

Gőzölj kamilla vagy menta teával, vagy tehetsz bele pár csepp mentaolajat ha van.

2021. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem ezek közül mi van itthon!
2021. márc. 26. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs akkor meleg tea, algopirin, ibuprofén, paracetamol, aspirin... ezek fájdalomcsillapítók, mind megfelel a célnak.
2021. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Rubophen tablettát szoktam bevenni ilyenkor.
2021. márc. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!