Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent az ,hogy negatív...

Mit jelent az ,hogy negatív teszthez is jár a védettségi igazolvány?Ezt,hogy értik?Meddig érvényes ez?

Figyelt kérdés

Láttam ,hogy már ilyen vizsgálatokat is lehet kérni,hogy védettségi igazolványhoz mintavétel.

Csak azért érdekel mert én voltam kovidos (egész családdal együtt) és a doktor csak apukámnál csinált tesztet mert ,hogy nekünk felesleges úgyis azok vagyunk..Nyilván így csak apukámnak lett hivatalos,hogy ő az,nekünk nem.Viszont mi így nem kapunk kártyát ,ami meg jó lenne az utazáshoz.Szóval akkor van ilyen esetleg,hogy elmegyek egy ilyen vizsgálatra megnézik ,hogy voltam-e vagy épp negatív vagyok és kapok ilyen kártyát?


2021. márc. 26. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vérvétellel mutatják ki, hogy van-e benned elég ellenanyag. Ha 50-nél nagyobb a szám, akkor védett vagy hivatalosan, és 4 hónapig érvényes onnan a kártya.
2021. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más kérdés, hogy:

- megszoptad, mert ezért már fizetned kell,

- szar az egész elv, mert, aki 1 éve átesett rajta, az milyen alapon kap 4 hónapot még, aki meg most esett át rajta az csak összesen 6 hónapot?

2021. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!