Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baj ha oltás ellenes vagyok?

Baj ha oltás ellenes vagyok?

Figyelt kérdés
Ki tudja milyen hatásai lesznek a vakcinának 5-10 év múlva? Az AstraZencarol most derült ki, hogy gubanc van vele. Amúgy is édesanyám atesett a Covidon, megúszta egy egyszerű lázzal, nem is volt neki magas. A WHO kb havonta változtatja az álláspontját a vírussal kapcsolatban. Azt nem tudják eldönteni, hogy most akkor kell-e a maszk, vagy sem. Akkor nem gondolják komolyan, hogy majd kísérleti vakcinakkal fogom lövetni magam félévente? Amúgy is ki tudja milyen variánsok jönnek még, lehet jön még vagy 20 féle, aztán egyikre sem lesz jó ez a csodaszer.

2021. márc. 26. 23:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%
Mindenki maga dönti el. Én átestem rajta, szerencsére nem volt nálam olyan durva. Az oltást köszönöm szépen nem kérem, pontosan amiatt amiket leírtál.
2021. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%

nem gaz :)

en se fogom beoltatni magam

(nagyon sok mindenre vagyok allergias... fogaszaton is van h feldagadt a szam utana ... ha hasznalok valami kozmetikumoz akit előtte nem volt mar h leegette az arcom .... decemberbe 21napig kiuteseket kaptam fogalmam soncs mitol.... alig mult el)

nem merem beoltatni magam semmivel


apukám megkapta az astra zenecat elso oltasnal lázas volt es remegett a szaja utana... nagyon fazott (masnap) a 2.nal nem volt ilyesni

2021. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 amigdala42 ***** válasza:
27%
Nem baj , a helyedben azt irnám csak ennek az oltásnak vagy ellene . Te döntesz , és viseled a következményeket . Elöbb utóbb kötelező lesz ....
2021. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Én még nem estem át rajta de én se akarom beoltatni regisztráltam mert a család nyaggatott de köszönöm szépen nem kérek se szputnyikot se semmit
2021. márc. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodj meg, a vakcinák gyártóinak is pont ennyi a bizalmuk a saját kotyvalékukkal szemben, teljes büntetőjogi mentességet kértek a rövid és hosszútávú hatások tekintetében is.
2021. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
34%
Nem derült ki semmi rossz az AZ-ról, és a WHO sem változtatja havonta az álláspontját a maszkviselésről
2021. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
A párom beoltatta magát én még nem! Én elkaptam ő neki meg negatív lett a tesztje úgy hogy 0-24 be együtt vagyunk.Szóval valamit csak ér.
2021. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyre jobban elmegy az oltáskedvem, nem tehetek róla ez van. Szerintem sem gáz. Különben is átestünk rajta, a hetven éves szívbeteg anyám könnyen egy kis torokgyulladással, szóval nincs semmi para.
2021. márc. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%

Ami az oltás mellett szól, hogy egyre többen és egyre fiatalabb emberek betegszenek meg súlyosan a vírus szövődményeitől.

Ha mindenki oltásellenes lenne, akkor sosem lenne vége a vírushelyzetnek, egyre több mutáns jelenne meg, amelyek ki tudja, mit okoznának az emúgy egészséges szervezetben. A gazdaság becsődölne, az egészségügy összedőlne.

Valószínűleg nemsokára jön egy rendelet, hogy az oltottak mehetnek külföldre nyaralni, míg a nem oltottak maradhatnak otthon nyáron. Ez majd meghozza a te kedved is az oltáshoz valószínűleg. :)


Ami az oltás ellen szól, hogy van, akinél súlyosabb mellékhatásokat okozhat (ugyanúgy mint pl. egy Algoflex), illetve, hogy nem ismerjük a hosszú távú hatását (ahogy a covidnak sem sajnos...).


Ez alapján szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy mit szeretne.

2021. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Hát... számomra a covid oltásokkal kapcsolatban nem túl bizalomgerjesztő az, hogy amennyiben beadatod magadnak és valami gebasz van, a felelősség a tiéd, ők meg mossák kezeiket. Haha...
2021. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!