Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért jön fel ennyi slejm? Kb...

Miért jön fel ennyi slejm? Kb 5 percenként és folyamatosan. Gusztustalan sztori :)

Figyelt kérdés

Nem dohányzom.

Covidos vagyok elvileg, én inkább homloküreggyulladásra tippelnék, de ugye most minden a covidról szól.

Ahogy fekszem, egy idő után ilyen hörgés jön a torkomból, az jelzi, hogy úton a slejm. Kiköpöm. Sárga színű. Visszafekszem, és kezdődik újra éa újra újra újra 😟😟

Próbáltam már a gözölést is, az is csak átmenetileg szünteti meg.

Mit tehetnék?


2021. márc. 27. 05:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megszuntetni, mert annak ki kell urulnie a szervezetbol. Phlogosolt vegyel, es azzal oblogess, garhalizalj napi 3-5x, nekem mindig az segit, nem venykoteles. Kis vizbe kell higitva alkalmazni.
2021. márc. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ez már sok, nem tudok enni, aludni. :(

Ezt megpróbálom, köszi.

2021. márc. 27. 05:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem értem, ha ennyire ki akar jönni, akkor miért ilyen kis adagokban jön? Jöjjön pár emberes adag aztán ennyi 😊
2021. márc. 27. 05:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Acc600 megoldotta pár nap alatt teljesen. Pedig előtte hetekig csak szenvedtem vele, már a köhögéstol fajt mindenem. Nem segített semmi, de ez tényleg jó kis szernek bizonyult.
2021. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es jó ötletet ír. Az ACC egy teljesen természetes fehérje aminosav acetilezett (jobban felszívódó, hatásosabb) változata, ami oldja a nyákot és semmi extra mellékhatást nem okoz. Talán egy kis ilyen antioxidánsos cukor dropos remegést tapasztaltam néha tőle, de 5 perc alatt elmúlik. Szóval ajánlott erre a problémára, de nem kávéval kombinálva!


Ambroxolt szoktak még írni rá az orvosok, de nekem az kicsit erős, viszont ha fulladozol a nyákba, az is tökéletes, felezve, negyedelve.

2021. márc. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ötsöhöz hozzátéve: mindig olvasd el a betegtájékoztatót, hogy esetleges alsó légúti probléma: tüdőgyulladás esetén alkalmazhatóak-e, ha érzel olyasmit. Ezt így fejből nem tudom. Felső légútra biztosan jók.
2021. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én irigyellek hogy így feljön

Párom pont attól szenved hogy se le se fel neki semmi.

2021. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jobbulást neki!
2021. márc. 29. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!