Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lehetek koronavíru...

Szerintetek lehetek koronavírusos vagy valami mást kaptam el, pl tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel úgy ébredtem hogy fáj a torkom és köhögök, de lázam még nem volt (36,5) délután már hőemelkedésem volt este pedig láz (38 kereken) ami azóta is tart, nemigazán megy lejjebb, fáj mindenem, kikelni alig tudok az ágyból de fulladni nem fulladok és a köhögés is enyhébb már egy kicsit. A háztartásban van még egy ember aki ugyanezeket a tüneteket produkálja már kicsivel több mint egy hete de neki volt 2 negatív covid tesztje még 1 hete, neki azt mondta az orvos hogy tüdőgyulladás. Én pedig múlthéten össz-vissz egyszer voltam házon kívül, de akkor sem értem semmihez a saját dolgaimon kívül és maszk is volt rajtam. Csak jövőhét elején lesz alkalmam teszteltetni sajnos. 22/F

2021. márc. 27. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na ez jó kérdés! Ha nem pcr teszt volt a veled együtt élőnek, akkor lehet covid. Akkor te is az vagy. Ha neki a pcr teszt lett negatív, akkor nem covidos. Lehet elkaptad tőle, a sima tüdőgyulladást.
2021. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két teszt is volt neki abból az egyik pcr volt. Eddig nem tudtam hogy tüdőgyulladást el lehet kapni mástól...
2021. márc. 27. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tüdőgyulladást sok minden okozhatja, vírus is, baktérium is. Kalmopyrin mindenesetre jót tehet.
2021. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
El lehet kapni simán a tüdőgyulladást mástól. Én évekkel ezelőtt, a munkatársamtól kaptam el, betegen bejött dolgozni :(
2021. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!