Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekcéma ellen mi az a gyógymód,...

Ekcéma ellen mi az a gyógymód, amivel jó eséllyel megszüntethető ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Évek óta szenvedek ekcémával. A kézhajlataimon van, szerencsére csak ott és mondhatni a jobbik fajta, ami nem viszket annyira általában és annyira nem is csúnya, mint amilyeneket a Google keresője dobott ki nekem. De már nagyon unom, hogy bármit próbáltam ki eddig rá, nem múlt el soha. Volt, hogy elmúlt magától, de aztán jelentős stressz hatására visszajött. Próbálkoztam sok mindennel, igazából lényegtelen, hogy mikkel, mert lehet, hogy rosszul csináltam valamit és akkor megette a fene. Kinek mi vált be? A gyógymód nevére és a menetére egyaránt kíváncsi lennék. Nagyon hálás lennék tényleg...

2021. márc. 27. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

A tej teljes mértékű elhagyása (a laktózmentes dolgok is !) sokat segíthet a folyamatban.

Illetve bőrgyógyászaton felírt kenőcs alkalmazása.


(MedInnoScan telefonos alkalmazás jelen helyzetben segítségedre lehet ebben)

2021. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a javaslatot, megpróbálok egy ideig nem fogyasztani gabonapelyhet és kávét.
2021. márc. 31. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!