Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy megint koronás...

Lehet, hogy megint koronás lettem volna 2 napig?

Figyelt kérdés
Egyszer már igazoltan átestem a koronán, kb fél éve. Akkor hasonló tünetekkel kezdődött: 2 napig hasmenés, kis torokfájás, levertség, fáradtság, étvágytalanság. Most ugyanez volt! Csütörtökkön és pénteken hasmenésem volt, majd átment egy enyhe torokfájásba. Bár nincs hőmérőm, úgy éreztem hogy egy kis hőemelkedésem is volt. Kicsit folyta az orrom is, semmihez nem volt kedvem, baromi fáradt voltam, a fejem is fájt. Mára lekopogom, de semmi tünetem nincs. Eseélyes, hogy mivel vannak antitestjeim, 2 nap alatt legyőztem a fertőzét, vagy lehet nem is korona volt? Érdemes azért tesztelni. Az elmúlt egy hétben egyszer voltam tömegben, lehet ott szedtem össze. Azóa nagyon nem mozdultam ki.

2021. márc. 28. 20:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Voltam közösségben is azóta, szerencsére semmi bajom.
2021. márc. 29. 23:23
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után nem kizárt. Egy tesztre azért menj el. Te lehet nem veszed észre, mert a szervezeted felismerte és tudja milyen antitesteket kell termelnie ezért lehetsz teljesen tünetmentes, de pár napig így is fertőzhetsz.
2021. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!