Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baja anyósomnak...?

Mi lehet a baja anyósomnak...?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok a családban, mikor megismertem közel sem volt ilyen.

Mintha évről évre romlana az állapota orvoshoz nem megy mert teljesen normálisnak tartja magát!


Alig beszél ha kérdezzük nem válaszol se a férjének se senkinek.

Szókincse nagyon beszűkült... Anyikat használ hogy örülünk, igen nem stb nem beszélget senkivel egész nap csöndben van. Nehéz így le írni de tuti beteg lett...

Régen beszédes volt normális. Munkában is ilyen boltban is stb.... Évről évre rosszabb sajnos

Mi lehet vele?



2021. márc. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Depresszió?
2021. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A #viccet annyira nem értem, hogy jön ide, mert ez elég komoly dolog és mindenképpen segítségre van szüksége. Nekem is a depresszió jutott eszembe. Nem tudom milyen viszonyban vagytok, de a szomszéd asszony is ilyen volt. Nagyon durvává változott meg elkeseredett és szótlan volt. Mióta unokái születtek, újra meglátta a szépet az életben és azóta olyan, mint akit kicseréltek, nevetgél, jól érzi magát és boldo. Lehet a te anyódosnak is valami hasonló lenne a megoldás a problémájára. Mármint nem feltétlen unoka, csak valami olyan tényező, aminek nagyon tudna ismét örülni.
2021. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát, ha panasza nincs a mamának akkor én is első sorban valami lelki okra tudok gondolni. Semmi esetre sem elhanyagolandó a szótlanság okának kiderítése, mert felőrölheti az egészségét az apátia.
2021. márc. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyémnek be nem áll a szája. De egyébként egy házi orvost vagy patikust megkérdezhetsz, ő hátha mond valami okosat
2021. márc. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van vagy 10 unokája nekünk is van egy 7 éves kisfiunk.

Hazi munkát el látja főz mos takarít. De aposommal sem beszél sokszor kérdezzük nem válaszol. Ilyenek... Mintha évről évre rosszabodna állapota. Orvoshoz nem megy nem hajlandó mert nem érzi magán hogy baj van :(

Pedig szerintünk mentálisan biztosan van valami!!!

2021. márc. 29. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!