Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől zsibbadnak a végtagjaim...

Mitől zsibbadnak a végtagjaim állandóan?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem észre, hogy a kezeim és a lábaim állandóan zsibbadnak. Teljesen mindegy, hogy ülök vagy állok, mindig ez van. Este alváskor is, ha pl. az ágyról 3-4cm-re meg van emelve a kezem vagy a lábam, zsibbad folyamatosan és fel is dagad néha. Pár napja kb. 5 fok volt kint, reggeli órákban mentem ki sétálni (melegen felöltözve) és egy óra alatt az egyik ujjam elfehéredett teljesen, lezsibbadt, rettentően fájt, nem mozgott és három órába telt itthon, mire normális színű lett megint. Szerintetek mi lehet a bajom? Háziorvoshoz már kaptam időpontot tehát mindenképp megyek, csak addig is kíváncsi vagyok hogy másnak volt-e ilyen panasza. 22/L.

2021. márc. 29. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet valami súlyosabb betegség miatt
2021. márc. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is volt egy rokonommal ilyen.

Neki csak azzal megoldódott, hogy több vizet ivott, meg próbált nem annyir stresszelni.

Viszont szerintem ha nem múlik el, akkor nézesd meg.

2021. márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!