Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már úgy valaki, hogy...

Volt már úgy valaki, hogy negatív lett a PCR tesztje és később kiderült hogy mégis covid volt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 21:05
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
84%
ez bizony lehetséges.. sajnos közeli rokonommal is megesett. Gondolom függhet attól hogy melyik napon tesztelik az esetleges megfertőződés alapján. De nem értek hozzá :D ha esetleg megfertőződtél, vagy valaki körülötted, jobbulást!
2021. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%
Százszor elhangzott már, hogy a teszt nem megbízható!! És maga a feltaláló is fogta a fejét, hogy nem erre tervezte! Azon csodálkozok, hogy még mindig használják...!
2021. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem csak gyors teszt lett negatív, hanem Pcr is.
2021. márc. 29. 21:13
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

2

Forras?

2021. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Tök mind1! Az a lényeg, hogy addig ne parázz, amíg jól vagy!
2021. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez mennyire illik ide, de elmondom:

Egyik szombathelyi ismerősöm elment teszteltetni magát, az adminisztráció megtörtént ezután ,,csak'' több órát kellett volna várnia, de amikor már muszáj volt mennie (több óra várakozás után), akkor elment.

Pár nap múlva kiküldték a teszt eredményét, hogy elvileg negatív 🤦🏼‍♀️. Semmilyen mintát vagy egyebet nem vettek tőle, csak az adatait vettek fel.

Ez nem most volt, hanem pár hónapja. Persze nem személyes tapasztalat, tehát nem tudom, hogy 100%-ig igaz-e, de nem ez előtt volna az első ilyen.

2021. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
#4: nem linkelgetek neked forrást, mert úgyis csak bekekötnél. INTERNET...
2021. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Bocsánat, előző vagyok, elírtam, szóval utolsó mondat: persze nem személyes tapasztalat tehát nem tudom hogy 100%-ig igaz-e, de nem az első ilyen eset lenne.
2021. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%
Egy kint élőtől azt hallottam, hogy már Ausztriában is vizsgálják a PCR tesztek megbízhatatlanságát. Hiába, csak nyugatabbra vannak,előrébb tartanak..!
2021. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
25%

7

Hat persze, hogy nem linkelsz. Milyen meglepo. :D

2021. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!