Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért gondolok arra,hogy...

Miért gondolok arra,hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje állandóan azon agyalok,hogy mi lesz akkor,ha meleg leszek. Sosem voltak meleg vágyaim (most sincsenek),mégis arra gondolok,hogy ,,mi van akkor,ha.....". Szó szerint már szorongok. Már lassan semmit nem merek csinálni,mert azt gondolom,hogy meleg a járásom,meleg a viselkedésem,miközben lehet nem is az csak bebeszélem.. tudom,hogy attól,hogy minél jobban koncentrálok,hogy ne gondoljak rá annál jobban fogok ezen gondolkozni. Viszont mégis ez van.. nem tudom mit tehetnék,hogy eltűnjenek ezek a gondolatok.

2021. márc. 30. 00:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%
Aham. Nagyon meggyőző volt. Igen ilyenkor lehet jönni, hogy hogy beszél a másik, de igazából az teljesen oké mikor a másik gondolkodás nélkül fröcsög, de lényegtelen is homofóbokat nehéz meggyőzni akármiről is, mert az is tudományosan bizonyitott, hogy rendszerint a homofóbok saját maguk is melegek :)
2021. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz a legjobb,ha megölöm magam.. 😀.. nem is arra válaszoltok amit kérdeztem.. de mindegy.. már megszoktam az embereket.. ahelyett,hogy valakinek segítenének inkább elkezdenek egymással veszekedni aminek semmi köze a kérdéshez.. annyi érdekelt,hogy mi a f@szért nem tudom kiverni a fejemből ezeket a gondolatokat és miért szorongok,mint egy depressziós.. aki tud az segítsen aki meg nem az ne írjon hülyeségeket.. nem vagyok homofób.. de attól,mert nem utálom a melegeket még nem szeretnék az lenni,miközben mindig is a lányokhoz vonzódtam.. nem az a baj,hogy vágyaim vannak,hanem az a bak,hogy egyfolytában arra gondolok,hogy mi van akkor ha meleg vagyok és én nem is tudok róla..
2021. márc. 30. 23:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Kenyszergondolat. Ha egyedül nem megy, akkor pszichológus.

Bár hozzátenném, szerintem el fog múlni magától is.

2021. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 sandrisbp ***** válasza:
Szerintem is, ha így marad, menj pszichológushoz. Bár azt nem igazán értem, miért félsz ettől, ha egyáltalán soha nincsenek ilyen fantáziáid és vágyaid... a lányok irányában érzel fizikai vonzalmat? vagy igazán egyik nem se érdekel?
2021. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!