Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egész család koronavírusos...

Az egész család koronavírusos lett, én miért nem kaptam el?

Figyelt kérdés
Mindenki pozitív, egy légtérbe vagyunk, 2 hétig összezárva a végén ők is negatívat produkáltak de , hogy lehet hogy én nem lettem beteg?

2021. márc. 30. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked is csinaltak tesztet?
2021. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy ők pozitívak lettek, nekem rá 4 napra én negatív lettem! Én elég szarul voltak, köhögtek, láz 4 napig kikelni nem bírtak.. :(
2021. márc. 30. 23:11
 3/14 A kérdező kommentje:
Én helyett “és elég szarul”
2021. márc. 30. 23:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanez a helyzet nálam is! MINDENKI pozitív lett a családból, én negatív voltam végig. Tüneteim voltak, gyors és PCR teszt is készült (több is) mind negatív. Nem tudom a magyarázatot komolyan.
2021. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4# tartottad hogy nem eszel-iszol-cigizel a teszt előtt 3-4 órával?
2021. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Te vitted haza...
2021. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is úgy volt, hogy én lettem először beteg, a család meg pár nappal utánam. Aztán kellett kis idő kb 7-8 nap, mire eszméltünk, gyanús hogy mindenki nagyjából egyszerre betegedett meg, így leteszteltettük magunkat. Én lettem csak negatív. Érdekes véletlen lenne. Főleg, hogy én vagyok az, aki kijár a világba boltba, gyógyszertárba, amúgy mind otthon dolgozunk. Gondolom én már negatív voltam addigra. Szerencsére csak megfázás volt, akinek rosszabb, annak se volt légzési nehézség, csak erős fejfájás meg ilyenek.
2021. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem vihettem haza mert apu kollégája volt koronás és apu tőle kapta el, ő lett elsőnek beteg utána a többiek, én nekem még az orrom se folyt! Teszteltették maguk kedden én meg magam szombaton! Ők pozitívak én negatív, de csináltatok antitest tesztet majd kiderül, csak fura, hogy egy térben vagyunk és én semmit...
2021. ápr. 2. 09:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Ó, persze. Jóapád hetek óta 0-24-ben nem találkozott senkivel, kizárólag azzal a kollégájával.
2021. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!